Стало известно, когда на Николаевщине пройдут выборы глав и депутатов 12 ОТГ

21 апреля 2019, 22:14

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Центральна виборча комісія призначила на 30 червня 2019 року перші місцеві вибори у 66 об’єднаних територіальних громадах та додаткові вибори депутатів 30 сільських і селищних рад. На Миколаївщині будуть обиратися голови та депутати новостворених 12 ОТГ і це найбільша кількість по Україні громад.

20 квітня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук. Розглянувши звернення низки обласних державних адміністрацій щодо прийняття Комісією рішення про призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад, Комісія встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України, а також Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів.
Окрім того, Комісією було зазначено, що у зв’язку з Указом Президента України від 26 листопада 2018 року «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 26 листопада 2018 року, який набрав чинності 28 листопада 2018 року, територіальні виборчі комісії у Вінницькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Херсонській та Чернігівській областях, що здійснювали організацію підготовки та проведення перших місцевих виборів 23 грудня 2018 року у відповідних регіонах України, у зв’язку з введенням воєнного стану на цих територіях припинили (не здійснювали) подальше виконання заходів щодо реалізації етапів виборчого процесу перших місцевих виборів 23 грудня 2018 року.
Разом з тим, відповідно до Порядку призначення перших місцевих виборів, якщо перші місцеві вибори мали проводитися в період, на який було введено воєнний стан, ЦВК приймає рішення про призначення перших місцевих виборів після закінчення періоду дії воєнного стану.
Відтак, Комісія призначила на неділю, 30 червня 2019 року, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у 66 об’єднаних територіальних громадах (7 міських, 14 селищних, 45 сільських ОТГ).
Із кількістю 12 ОТГ ‒ Миколаївщина тримає пальму першості серед кількості створених громад, які підуть на вибори. Серед них:
1. Лоцкинська сільська об’єднана територіальна громада (Баштанський р-н);
2. Березнегуватська селищна об’єднана територіальна громада (Березнегуватський р-н);
3. Висунська сільська об’єднана територіальна громада (Березнегуватський р-н);
4. Новомар’ївська сільська об’єднана територіальна громада (Братський р-н);
5. Калинівська сільська об’єднана територіальна громада (Єланецький р-н);
6. Вільнозапорізька сільська об’єднана територіальна громада (Новобузький р-н);
7. Софіївська сільська об’єднана територіальна громада (Новобузький р-н);
8. Новобузька міська об’єднана територіальна громада (Новобузький р-н);
9. Сухоєланецька сільська об’єднана територіальна громада (Новоодеський р-н);
10. Мигіївська сільська об’єднана територіальна громада (Первомайський р-н);
11. Горохівська сільська об’єднана територіальна громада (Снігурівський р-н);
12. Снігурівська міська об’єднана територіальна громада (Снігурівський р-н).

Асоціація міст України вітає таке рішення Центральної виборчої комісії! З проведенням перших виборів 30 червня завершиться процедура створення для 66 ОТГ, зокрема 12 – Миколаївщини. Мешканці цих громад зробили свідомий вибір і взяли на себе відповідальність за керуванням власним життям. Завдяки децентралізації та об’єднанню вони зможуть відчути новий рівень життя, адже ці громади почнуть працювати за новими правилами, спрямовуючи ресурси у підвищення якості послуг для своїх жителів.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *