Створюємо сучасні комфортні умови для розвитку спорту серед молоді, — Олексій Савченко

12 марта 2019, 12:04

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Протягом 2018 року на Миколаївщині завершено будівництво 14 футбольних міні-полів зі штучним покриттям. Цьогоріч розпочинається будівництво ще 10-ти таких спортивних майданчиків. 

Про це повідомляє голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, акцентуючи, що завдяки підтримці Президента України Петра Порошенка область  має змогу створити сучасні комфортні умови для розвитку спорту серед молоді, жителів мікрорайонів та прилеглих громад.

«Завдяки державній програмі, ініційованій Президентом України Петро Порошенко, а також за підтримки місцевої влади нові майданчики отримали Баштанська, Коблівська, Галицинівська, Мостівська, Нечаянська та Чорноморська об’єднані територіальні громади, школи й громадські місця Вітовського, Кривоозерського, Братського, Казанківського та Березнегуватського районів і міста Вознесенська (2 поля)», — коментує Олексій Савченко.

#УсеНаБлагоГромади

Протягом минулого року на Миколаївщині ми успішно завершили будівництво 14 футбольних міні-полів зі штучним покриттям. Завдяки державній програмі, ініційованій Президентом України Петро Порошенко, а також за підтримки місцевої влади нові майданчики отримали Баштанська, Коблівська, Галицинівська, Мостівська, Нечаянська та Чорноморська об'єднані територіальні громади, школи й громадські місця Вітовського, Кривоозерського, Братського, Казанківського та Березнегуватського районів і міста Вознесенська (2 поля). Джерелом фінансування були бюджети трьох рівнів: державний бюджет – близько 10,5 млн грн, обласний бюджет — близько 5 млн грн, а також місцеві бюджети ОТГ, районів та міста Вознесенська – більше 5,5 млн грн. За цим же проектом в області розпочинається будівництво ще 10-ти таких спортивних майданчиків зі штучним покриттям: у Первомайську, Миколаєві (2); у Снігурівському районі, а також у 6 об’єднаних територіальних громадах (Кам'яномостівська, Воскресенська, Арбузинська, Благодатненська, Галицинівська та Михайлівська ОТГ). Облаштування майданчиків планується на території навчальних закладів, за місцем проживання та відпочинку громадян.Наразі на всі об’єкти виготовлено проектно-кошторисну документацію, а кошти перераховані підрядникам, що здійснюватимуть будівництво як тільки дозволять погодні умови. Таким чином, на 2019/2020 та 2020/2021 роки планується відповідна кількість будівництва спортивних майданчиків — по 10-12 щороку. У підсумку за ці роки матимемо близько 30 або навіть більше подібних майданчиків-полів для дозвілля, проведення змагань і турнірів. Крім того, за підтримки обласної ради ми виділили 50 млн грн обласного бюджету, які у вигляді субвенції отримають місцеві бюджети Миколаївщини на нове будівництво, модернізацю, реконструкцію чи капітальний ремонт спортивних об’єктів та будівництво нових спортивних комплексних майданчиків зі штучним/наливним покриттям. Створюємо сучасні комфортні умови для розвитку спорту серед молоді, жителів мікрорайонів та прилеглих громад!#УсеНаБлагоГромади

Опубліковано Олексієм Савченком Вівторок, 12 березня 2019 р.

Джерелом фінансування стали бюджети трьох рівнів: державний бюджет – близько 10,5 млн грн, обласний бюджет — близько 5 млн грн, а також місцеві бюджети ОТГ, районів та міста Вознесенська – більше 5,5 млн грн.

«За цим же проектом в області розпочинається будівництво ще 10-ти таких спортивних майданчиків зі штучним покриттям: у Первомайську, Миколаєві (2); у Снігурівському районі, а також у 6 об’єднаних територіальних громадах (Кам’яномостівська, Воскресенська, Арбузинська, Благодатненська, Галицинівська та Михайлівська ОТГ). Облаштування майданчиків планується на території навчальних закладів, за місцем проживання та відпочинку громадян», — додає голова ОДА.

Відзначимо, наразі на всі об’єкти виготовлено проектно-кошторисну документацію, а кошти перераховані підрядникам, що здійснюватимуть будівництво як тільки дозволять погодні умови.

Окремо Олексій Савченко зауважив, що таким чином, на 2019/2020 та 2020/2021 роки планується відповідна кількість будівництва спортивних майданчиків — по 10-12 щороку.

«У підсумку за ці роки матимемо близько 30 або навіть більше подібних майданчиків-полів для дозвілля, проведення змагань і турнірів.  Крім того, за підтримки обласної ради ми виділили 50 млн грн обласного бюджету, які у вигляді субвенції отримають місцеві бюджети Миколаївщини на нове будівництво, модернізацю, реконструкцію чи капітальний ремонт спортивних об’єктів та будівництво нових спортивних комплексних майданчиків зі штучним/наливним покриттям», — резюмував очільник Миколаївщини.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *