Сто тысяч админуслуг предоставили специалисты Госгеокадастра в Николаевской области

13 ноября 2017, 17:53

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Главное управление Госгеокадастра в Николаевской области предоставляет для сведения и для использования в информационно-разъяснительной работе информационный материал по актуальным вопросам земельной сферы.

Від початку року працівники Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали більше 106 тисяч адмінпослуг громадянами та юридичним особам. На безоплатній основі громадяни отримали більше 76 тисяч послуг.

Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (26562), про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (6899). Також безоплатно надано 7384 довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою.

Також понад 29 тисяч послуг фахівці землевпорядної служби надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 2,3 мільйона гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

Найчастіше громадяни звертались щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Працівники Держгеокадастру опрацювали 26 тис. таких запитів, що становить 89% від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *