Стремление к достойным заработным платам, пенсиям и к обеспечению работой объединяют людей

03 августа 2017, 23:40

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Черниговские социалисты и профсоюзы стремятся стать на путь борьбы левого движения за достойные заработные платы, пенсии и работу.

З стібки для об’єднання: гідна пенсія, гідна заплата, гідна робота — оце зшиє країну! Сьогодні спільне засідання СПУ та СДП в Чернігові одностайно ухвалило — тільки ліві ідеї врятують Україну.

На Чернігівщині занепали безліч підприємств з багатотисячними колективами, десятки тисяч родин залишилися один на один з бідою.

Соціалісти та соціал-демократи не тільки знають, як врятувати країну і побудувати на нашій землі країну мрії за зразком Норвегії, Швейцарії, Швеції чи Данії, але й готові працювати для реалізації цього плану.У зустрічі взяв участь нардеп та керманич СДП Сергій Каплін, який заявив:

— Нам потрібна вся повнота влада, аби країну припинили розривати олігархи. Ми готуємо кадровий резерв, щоб кожен знав своє місце в вертикалі нової влади, в яку ми обов’язково прийдемо:хто буде в виконавчій владі, в районах, хто відроджуватиме підприємства та галузі промисловості. Сотні партій, партєйок, шайок, кодл розтануть, як лід на сонці. Прийшов час не кіс, вил та коров, а реальних речей. Пропоную звернутись на з’їзді до кожного колишнього соціаліста, запросити їх приєднатися до боротьби і роботи. Вони мають чітко окреслити свою позицію, або вони з нами за ліву ідею і порятунок країни, або вони проти нас.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *