Строительство областного шахматно-шашечного клуба целесообразно перенести на 2018 год — эксперты

26 октября 2017, 13:24

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Согласно недавних инженерно-геологических выводов, здание Николаевской детско-юношеской спортивной школы «Областной шахматно-шашечный клуб» имени М.Шелеста может проседать от собственного веса. Поэтому проектом предусмотрено выполнение усиления фундаментов и стен подвала железобетонными конструкциями.

Водночас, для виконання робіт по укріпленню, оздобленню фасадів і благоустрою згідно ДБН, необхідна постійна зовнішня температура не менше +5 градусів. Відповідно проекту та висновкам експертів будівництво та реставрація будівлі школи буде тривати приблизно від шести до восьми місяців. З огляду на це, спеціалісти рекомендують перенести будівництво шахового клубу на 2018 рік.

Цього року дійсно були виділені кошти на ремонт шахового клубу у розмірі більше 8 млн грн, а у серпні цього ж року проект будівництва пройшов експертизу.

«Враховуючи великий об’єм одночасних робіт і той момент, що кошти у повній сумі не передбачено – цей об’єкт не встигнули б закінчити до кінця року. Робіт там дуже багато — від заміни покрівлі і закінчуючи кріпленням фундаменту», — пояснив заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи. – Днями стався обвал в одному з приміщень — розміром приблизно 1,5 на 1,5 метри. Тому за дорученням голови облдержадміністрації Олексій Савченко ми зі спеціалістами вийшли на місце і визначилися з роботами, які можна зробити вже зараз. Домовились, що завтра будівлю огляне проектант, щоб подивитися і порівняти технічний стан будівлі порівняно з моментом дослідження,тобто коли виконувались проектні роботи».

Керівнику обласного КП «Дирекція з капітального будівництва та реконструкції» спільно з підрядниками, а також відділу фізичної культури і спорту доручено дослідити технічний стан покрівлі та організувати виконання поточного ремонту.

«Ми маємо враховувати, що в проекті планувалася її повна заміна – не було проектного рішення по ремонту. Так, візуально дах у задовільно стані, але, тим не менш задача, стоїть –подивитися, у якому стані організовано водовідлив — труби водовідливу, воронки, пелена, жолоби. Необхідно подивитися наскільки зруйнована відмостка і чи є при візуальному огляді просідання фундаменту. Таким чином, спеціалісти мають визначити ступінь руйнування, окреслити подальші кроки та поставити тимчасову опору для стелі та стін», — зазначив Валентин Гайдаржи.

Джерло: mk.gov.ua


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *