Студентов поздравили с праздником в николаевской прокуратуре

18 ноября 2018, 7:32

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Миколаївська прокуратура своєрідно привіиала студентів зі святом, запросивши їх у гості.

Напередодні Міжнародного дня студента у регіональній прокуратурі відбулась зустріч начальника управління представництва інтересів держави в суді Дмитра Коробченка та прокурора з питань організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Андрія Кременцова з студентом 2 курсу магістратури Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Олексієм Грековим, студенткою 2 курсу Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» Дарією Каганець та студенткою 4 курсу Вознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету Владиславою Доницькою — переможцями конкурсу творчих та наукових робіт на тему прокурорської діяльності серед студентів-правників.
Майбутнім правникам пропонувалось висвітлити у роботах свої міркування на тему: «10 кроків прокурора до подолання корупції».
Цьогоріч учасниками конкурсу стали 31 студент, які надіслали свої творчі роботи до прокуратури області, що значно більше, ніж минулого року.
Дмитро Коробченко зазначив, комісією з оцінки робіт обрано їх роботи як найкращі, оскільки тема розкрита повністю, креативно та творчо подана інформація, а запропоновані заходи та кроки прокурора щодо подолання корупції виявились слушними та такими, що мають перспективу бути застосованими у прокурорській діяльності.
Андрій Кременцов наголосив, що ці роботи скеровані до Генеральної прокуратури України для участі у загальнодержавному конкурсі, який відбудеться у грудні цього року. Крім того, усіх учасників конкурсу буде запрошено до регіональної прокуратури для нагородження.
Учасники зустрічі обмінялись думками у питані покращення діяльності у сфері запобігання та протидії корупції, у тому числі у межах прокурорських повноважень, а також відповіли на запитання.

Наприкінці зустрічі прокурори подякували студентам за участь у конкурсі та побажали перемоги на загальнодержавному рівні.
Нагадаємо, конкурс проведено на виконання пункту 2 наказу Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти та науки України «Про співпрацю та комунікацію між відомствами від 13.10.2017 № 289/1375».

Прес-служба прокуратури Миколаївської області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *