Судебное заседание по делу об изнасиловании 12-летней девочки в Николаеве перенесли, и оно будет проходить в закрытом режиме

13 декабря 2018, 13:59

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

До Центрального районного суду м.Миколаєва надійшов обвинувальний акт щодо двох чоловіків, 2000-го та 1999-го років народження, один з яких обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.152 КК України (зґвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки, а також зґвалтування малолітньої чи малолітнього), інший за ч.3 ст.153, ч.2 ст.185 КК України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо малолітньої чи малолітнього, або якщо воно спричинило особливо тяжкі наслідки; крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб).

Зазначене кримінальне провадження розглядається колегією суддів у складі Катерини Лагоди, Сергій Медюка, під головуванням Дмитра Тішка.

Нагадаємо, останні обвинувачуються, зокрема у злочинах проти статевої недоторканості щодо 12-річної дівчини. Подія мала місце в ніч на 13-14 червня 2018 року в дворі багатоповерхівки, поблизу перехрестя вул.Соборної та пр.Центрального у м.Миколаєві.

У підготовче судове засідання не з’явився один з обвинувачених щодо якого в ході досудового слідства було застосовано запобіжний захід у виді домашнього арешту.

З огляду на його неприбуття, сторони клопотали про відкладення підготовчого судового засідання.

Окрім цього, прокурор просив продовжити строк тримання під вартою щодо іншого фігуранта кримінального провадження. В обґрунтування клопотання зазначав, що останній може переховуватись від суду, чинити тиск на свідків та потерпілу, вчинити інше кримінальне правопорушення.

Захисник обвинуваченого заперечила проти задоволення клопотання та просила змінити запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт. Також захисник заявила клопотання про подальший судовий розгляд кримінального провадження у закритому режимі.

Дослідивши матеріали клопотань та заслухавши думки сторін, колегія суддів ухвалила: продовжити щодо одного з обвинувачених строк тримання під вартою до 08.02.2018 року, здійснювати судовий розгляд зазначеного провадження у закритому режимі, відкласти підготовче судове засідання, через неявку одного з обвинувачених до 17.12.2018 року, здійснити повторний судовий виклик обвинуваченого, що не з’явився.


Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *