Суд назначил пожизненное лишение свободы за убийство юноши 23-летнему жителю Николаевской области

11 января 2019, 8:18

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Миколаївський апеляційний суд завершив розгляд апеляційних скарг обвинуваченого О., прокурора Миколаївського відділу Миколаївської місцевої прокуратури №1 та  представника потерпілого Б. на вирок  Заводського районного суду м. Миколаєва.

Вироком Заводського районного суду м. Миколаєва від  31 жовтня 2016 року 23- річного жителя Миколаївської області визнано винним у вчиненні злочинів передбачених пунктами 4, 6 частиною 2 статті 115 КК України (умисне вбивство вчинене з особливою жорстокістю та з корисливих мотиві) та  частиною 4 статті 187  КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства (розбій) спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 15 років з конфіскацією всього майна, яке є його власністю.

У своїх апеляційних скаргах:

— обвинувачений О. просив суд вирок змінити та пом’якшити призначене покарання до мінімального розміру.

— представник потерпілого Б. просив вирок суду скасувати в частині призначеного покарання через його м’якість,  та ухвалити новий вирок, яким призначити О. покарання у виді довічного позбавлення волі.

— прокурор просив вирок скасувати з підстав істотного порушення судом першої інстанції вимог кримінального процесуального закону, та призначити новий розгляд у суді першої інстанції.

За результатами апеляційного розгляду апеляційні скарги обвинуваченого О.  та прокурора залишено без задоволення, а апеляційну скаргу представника потерпілого Б., задоволено.

Вирок Заводського районного суду м. Миколаєва  від  31 жовтня 2016 року у відношенні О. скасувано в частині призначеного покарання за пунктами 4, 6 частини 2 статті 115 КК України. В іншій частині вирок залишено без змін.

На підставі частини 1 статті 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточне покарання О. визначено у виді довічного позбавлення волі із конфіскацією всього майна, яке є його власністю.

Нагадаємо, що 23 лютого 2016 року 23-річний житель Миколаївської області перебуваючи у стані наркотичного сп’яніння, з метою заволодіння майном 18-річного студента, прийшовши до місця його прожавання. З собою він приніс заздалегідь приготовлений ніж, яким наніс потерпілому численні ножові поранення. Коли ніж зламався, громадянин О. використав ще інші 2 ножі, які взяв на кухні. Загальна кількість нанесених ударів становила приблизно 85.

Після цього громадянин О. заволодів ноутбуком «Lenovo G 510» та мобільним телефоном марки «Samsung», які належали потерпілому, та з викраденим майном зник з місця вчинення злочину.

З повним текстом рішення суду можно ознайомитись за посиланням


Прес-служба Миколаївського апеляційного суду


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *