С кем и чем торгует Николаевщина (статистика)

20 июня 2019, 18:27

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Головним управлінням статистики підведені підсумки діяльності підприємств Миколаївської області у сфері зовнішньої торгівлі товарами за 4 місяці поточного року.

За даними Державної фіскальної служби України, у січні – квітні 2019 року підприємствами області експортовано товарів на суму 714 млн.дол. США, що на 22% більше, ніж у січні – квітні 2018 року. Імпорт товарів збільшився на 16% і склав 258 млн.дол. США. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі становило 456 млн.дол. США з переважанням експорту товарів над їх імпортом у 2,8 раза.

Підприємства області експортували товари до 105 країн світу, серед яких найбільші обсяги припали на Російську Федерацію (27% обласного експорту), Туреччину та Китай (по 10%), Індонезію (8%), Індію та Бангладеш (по 6%). Користувалися попитом у іноземців продукти рослинного походження, продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості.

Імпортувалися товари із 84 країн світу, переважно з Гвінеї (17% обласного імпорту), Гаяни (9%), Російської Федерації та Польщі (по 8%), Білорусі (7%), Китаю, Німеччини та Великої Британії (по 6%). З-за кордону завозилися мінеральні продукти, механічне та електротехнічне обладнання, засоби наземного транспорту, літальні апарати та плавучі засоби, готові харчові продукти.


Головне управління статистики у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *