Танцевальный коллектив из Николаева участвовал в чемпионате мира в Чехии

28 ноября 2019, 10:15

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Миколаївський танцювальний колектив «Пасадена» взяв участь у чемпіонаті світу у Чехії.

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена», у складі команди Всеукраїнської Федерації Спорту та Мистецтва (ВФСМ), підкорювали World Dance Championship у Ліберці (Чехія)  з 17 по 23 листопада 2019 року.

Цей чемпіонат — один з найважливіших міжнародних подій у танцювальному світі. Велика кількість номінацій у різних танцювальних напрямках, таких як: бальні, сучасні, класичні, соціальні, черлідінг та багато інших, дають змогу зрозуміти масштаб цієї події.

Оцінювали виступи учасників досвідчені судді з різних країн світу.
Наш колектив представляв Україну на цій події міжнародного рівня. Треба зауважити, що наші танцівники вибороли це право на відбірковому турі на Чемпіонаті України, та деякі учасники завдяки перемозі отримали можливість взяти участь у Чемпіонаті світу безкоштовно.

Результатом багатьох годин тренувань та об’єднаних зусиль тренерів та танцівників стали яскраві та незабутні номери, з якими наші команди та солісти вийшли на міжнародну арену.

Учасники команди «Пасадена» виступали в декількох номінаціях у напрямку сучасних танців та зайняли достойні місця у рейтингу  турніру:

— перше  у номінації Urban Street & Pop Dance Department Urban Street Dance Juniors Small teams, у складі: Ярмолай Віолєтта, Пастух Данило, Люта Анастасія, Кущов Ігор, Коваленко Марія, Зобова Єлизавета;

— перше місце у номінації Urban Street & Pop Dance Department Break Dance Juniors Small teams, у складі: Албов Михайло, Беспальченко Ігор, Вдовиченко Микола, Іващенко Іван, Каримов Артем, Лісова Катерина, Фрішко Станіслав, Юда Ілля.

У соло-програмах:

  • перше та третє місця у номінації Urban Street & Pop Dance Department Break Dance Juniors Solo завоювали Албов Михайло та Іващенко Іван відповідно;
  • перше місце у номінації Urban Street & Pop Dance Department Break Dance Juveniles Solo – Каримов Артем;
  • перше місце у номінації Urban Street & Pop Dance Department Urban Street Dance Juniors 1 Solo Female – Коваленко Марія;
  • перше місце у номінації Urban Street & Pop Dance Department Urban Street & Pop Dance Fusion Show Juveniles Solo – Лагодієнко Поліна;
  • друге місце у номінації Urban Street & Pop Dance Department Urban Street Dance Juniors Solo Male – Пастух Данило.

Традиційно, ми маємо привід пишатися нашими танцівниками!!!!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *