Тарифы на перевозку речным транспортом в Николаеве

19 апреля 2017, 21:49

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Стоимость билета с «Каботажки» в Малую Корениху составляет 10 гривен. Об этом говорится в решении исполкома Николаевского горсовета:

Решение исполнительного комитета Николаевского городского совета от 14.04.2017 № 278 «Об установлении тарифов на перевозку населения и багажа государственным предприятием «Администрация речных портов» речным транспортом в Николаеве»

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

14 квітня 2017 № 278

Про встановлення тарифів на перевезення

населення і багажу державним підприємством

“Адміністрація річкових портів” річковим

транспортом у м. Миколаєві

З метою поліпшення роботи міського пасажирського річкового транспорту, у зв’язку із збільшенням собівартості перевезення пасажирів, недостатньою кількістю коштів на компенсацію збитків, що виникли внаслідок різниці між собівартістю перевезень і діючим тарифом, керуючись пп.2 п. “а” ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити з 01.04.2017 державному підприємству “Адміністрація річкових портів” економічно обґрунтований тариф на перевезення одного платного пасажира та багажу на підставі поданих вищезазначеним підприємством калькуляційних матеріалів міським пасажирським річковим транспортом на внутріміській лінії “Каботажний Мол – Мала Корениха” у розмірі 10,00 грн.
  2. Встановити вартість місячних проїзних квитків на навігацію 2017 року в розмірі 500,00 грн.
  3. Відділу інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради (Олійник) опублікувати це рішення у ЗМІ.
  4. Рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 13.05.2016 № 439 “Про встановлення тарифів на перевезення населення і багажу державним підприємством “Адміністрація річкових портів” річковим транспортом у м. Миколаєві” визнати таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Турупалова А.В.

Міський голова О.Ф. Сєнкевич


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *