Творческая личность, философ, руководитель встретился с николаевскими студентами

08 сентября 2017, 14:56

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У студентів Миколаївської філії КНУКіМ на початку нового навчального року відбулася особлива творча зустріч.

Студенти перших та других курсів кафедри Інформаційної, бібліотечної та архівної справи зустрілися з начальником управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації, кандидатом філософських наук, доцентом — Димитровим Михайлом Федоровичем. 

На думку студентів, це дуже творча особистість, бездоганний керівник, людина з позицією, яка реалізувала себе.

Захід пройшов у дружній атмосфері та діалозі зі студентами. Були обговорені теми лідерства, самовизначення себе як особистості, розглянуто думку студентів щодо їх ролі в суспільстві, колективі та соціумі. 

«Ми визначили для себе, як досягнути поваги оточуючих, стати лідером та керівником, а також втримати владу. Зрозуміли, що владу можна захопити силою, тиском на людей і втратити її. Також можливо отримати повагу, любов та підтримку колективу тільки за допомогою людських якостей.

Бути людиною і лідером, помічати тих, хто потребує допомоги та надавати її, стримувати агресорів, спрямовувати людей, ніколи не забувати про повагу до підлеглих, виконувати свої обов’язки керівника, а також навчити підлеглих різним умінням. 

Ми, як творчі студенти, висловлюємо повагу та вдячність за приділений нам час та слова заохочення, підтримки настанови на життєвий шлях лідера та творчої особистості!» — поділилася власними враженнями студентка групи ІБАС-16М Нікогосян Такуї. 

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *