Трассе здоровья быть

14 ноября 2017, 9:45

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Депутаты постоянной комиссии по вопросам градостроительства, архитектуры и строительства, регулирования земельных отношений и экологии поддержали создание в николаевском парке «Победы» «Трассы здоровья», проект которой представлял советник председателя Николаевской ОДА по вопросам спорта Максим Бревда.

Він розповів, що головна мета «Траси здоров’я» полягає в облаштуванні 4 км території парку «Перемоги», на якій будуть всі умови для тренувань велосипедистів і ролерів.

Крім цього проектом передбачається озеленення і освітлення парку та його благоустрій. На території парку буде облаштовано: прокат роликів і велосипедів, спорт-бари, парклет, зони відпочинку та кемпінг, поля для міні-футболу та волейболу, прокат скутерів, дитячі майданчики і розваги, траса з перешкодами для проходження на час, обладнаний пляж, алея слави спортивних зірок Миколаєва, а також відомих містян. Проект передбачає закриття території парку «Перемоги» для автотранспорту. Загальна вартість первинного проекту складає близько 6,4 млн грн. Надалі буде реконструкція самого парку, загальна вартість якої приблизно 21-22 млн грн.

Депутати підтримали ініціативу облаштування у місті «Траси здоров’я», тож наступний етап для проекту — голосування на сесії міської ради. У разі, якщо депутати підтримають проект, він може бути реалізований вже влітку 2018 року.

Джерело: mk.gov.ua


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *