Трихаты встречают День села с новой детской площадкой

28 июля 2018, 14:54

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Село Трихати Ольшанської селищної об’єднаної територіальної громади сьогодні відзначає День села. Напередодні свята у селі за кошти об’єднаної громади встановлено новий дитячий ігровий майданчик у формі вітрильника. За словами Ольшанського селищного голови Сергія Новавка вартість майданчика «Синій корабель» складає 190 тисяч гривень.

«Інколи мене в Ольшанці звинувачують в тому, що я, як керівник громади, більше уваги приділяю не селищу, а іншим населеним пунктам. Але я хочу, щоб у кожній внутрішній громаді людям жилося однаково комфортно», ‒ пояснив свою позицію Сергій Новак під час відівідання села консультантами Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України.

Нагадаємо, що на териорії Трихатського старастинського округу Ольшанської ОТГ два роки поспіль відбувається міжнародний фестиваль повітряних зміїв, який стає дедалі масовішим та робить об’єднану громаду більш популярною. У планах Ольшанського селищного голови переведення земельної ділянки в селі Трихати, де й відбувається фестивалль, у комуналльну власність та подальший розвиток цієї території як фестивально-туристичної.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *