Тысячи жителей Николаевской области участвуют в разных правовых мероприятиях

02 января 2019, 15:18

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Протягом 2018 року командою Миколаївської юстиції проведено близько 1700 правоосвітніх заходів, якими охоплено більш ніж 34 тисячі мешканців області. Серед них – уроки та тренінги зі школярами та студентами, інтерактивні заняття з дошкільнятами, семінари для батьків та педагогів, вуличне інформування та багато іншого.

Як відзначає начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк, з кожним заходом, з кожною консультацією ми розширюємо коло людей, які знають і вміють захистити свої права. «Головне – ми бачимо зворотний зв’язок від наших громадян, адже часто одна консультація від фахівця дає поштовх до розв’язання проблеми, яка не мала вирішення роками. Оскільки, як показує практика, часто люди просто не знають, куди можна звернутися по допомогу у разі порушення їхніх прав», — зазначив очільник юстиції регіону.

Крім цього, в обласній юстиції не залишають поза увагою і підвищення фахового рівня працівників юридичних служб, для яких організовують тематичні семінари та стажування. Зокрема, протягом року стажування в управлінні юстиції пройшли представники юридичних служб 18 підприємств та установ регіону, серед них – Головне управління статистики у Миколаївської області, ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України», ДП «Миколаївський бронетанковий завод», Миколаївський національний аграрний університет тощо. Під час стажування розглядають питання організації роботи юридичної служби установи, порядок ведення договірної роботи, здійснення обліку та систематизації законодавства, реєстрації нормативно-правових актів та інші.

А ми звертаємось до керівників! Бажаєте підвищити кваліфікацію вашого юрисконсульта? Телефонуйте до Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області за номером (0512) 47-64-21.

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *