Укртрансбезпека у Миколаївській області спільно з Патрульною поліцією та ГУ НП проводить масштабний рейд-перевірку

08 ноября 2018, 21:54

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

08.11.2018 року Управлінням Укртрансбезпеки у Миколаївській області спільно з Патрульною поліцією та ГУ НП у Миколаївській області проводиться масштабна рейдова перевірки автомобільних перевізників у м. Вознесенську Миколаївської області.

До Управління надійшло ряд скарг як від органів виконавчої влади м. Вознесенську, так і від підприємств — перевізників, що працюють у місті, звернення депутатів, фізичних осіб стосовного численних порушень чинного законодавства з боку тих чи інших суб‘єктів господарювання, що надають послуги з перевезення пасажирів містом та в Вознесенському районі. За результатами здійснених заходів державного контролю як посадовими особами Управління, так і представниками поліції зафіксовано числені факти порушень з боку ПП Ярошенко І. Т., ТДВ «Вознесенськавтотранс», ПП Піпія М. Н.,а саме: відсутність оформлених документів, передбачених ст. 39 Закону України « Про автомобільний транспорт», наявність автобусів, що працюють на маршрутах без проходження обов‘язкого технічного огляду, незадовільний технічний стан транспортних засобів тощо.

Наголошуємо, що пріоритетним завданням органів державного контролю є забезпечення безпеки та якості пасажирських перевезень автомобільним транспортом і господарська діяльність підприємств в межах правового поля. Тому будь-які спроби порушити норми Закону з боку УСІХ перевізників, що здійснюють перевезення пасажирів, без виключення матимуть оперативну та сувору реакцію на свої дії. Зауважимо для ВСІХ, що перш, ніж писати скарги на дії іншої сторони, будь-яка «ображена» сторона повинна навести лад « в своїй хаті», адже сьогодні результати невтішні для всіх — порушення виявлено у всіх зазначених вище підприємствах, що обслуговують пасажирські маршрути у м. Вознесенську та Вознесенському районі!

Також сьогодні працював і майданчик для здійснення габаритно- вагового контролю на в‘їзді до м. Вознесенську, що стало неприємною несподіванкою для «караванів-щебневозів»! Отже, такий «чистий четвер» буде нормою як для м. Вознесенськ, так і для інших населених пунктів області, для наведення порядку в сфері пасажирських та вантажних перевезень!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *