Ульяна Супрун похвалила сотрудников Николаевской областной детской инфекционной больницы

13 марта 2018, 11:16

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун відвідала Миколаївську область і під час свого візиту ознайомилася з роботою обласної дитячої інфекційної лікарні, Баштанської центральної районної лікарні, поспілкувалася з лікарями первинної ланки та студентами базового медичного коледжу.

До Миколаївщини в.о. міністра завітала разом зі своєю командою. Вона представила нового речника міністерства Олександра Ябчанку, який минулого року приїздив у рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТИ: взаємодія заради змін». Він презентував нову збірку відповідей на актуальні питання медичної спільноти, що виникають в процесі реформування.

У неділю Уляна Супрун ознайомилася з роботою відділень обласної дитячої інфекційної лікарні.

«Я приємно вражена побаченим. Приїхала у неділю до лікарні позапланово, мене радо зустріли, провели екскурсію закладом, розповіли про роботу відділень, продемонстрували чудову реанімацію з сучасним обладнанням. Я мала змогу поспілкуватися і з головним лікарем. Мені було дуже приємно на власні очі переконатися у професіоналізмі лікарів, який у своїх відгуках підтвердили і пацієнти лікарні. Медичні працівники ставляться до роботи не лише дуже відповідально, а і з усією душею. Так, є деякі питання, що потребують вирішення, але обласна влада приділяє чималу увагу покращенню умов перебування пацієнтів і медпрацівників у закладі», — відзначила Уляна Супрун за підсумками візиту до лікарні.

В.о. міністра охорони здоров’я України урочисто перерізала стрічку, відкривши відділення невідкладних станів і оновлене після капітального ремонту відділення інтенсивної терапії.

Вона переглянула також операційну та інші відділення і приміщення Баштанської центральної районної лікарні.
На придбання меблів, обладнання, капітальний ремонт відділення невідкладних станів, капітальний ремонт відділення анестезіології та реанімації з ліжками для інтенсивної терапії за рахунок субвенції з державного бюджету надійшло 2860,0 тис. грн. та з районного бюджету були виділені кошти на співфінансування у сумі 150,0 тис. грн. Придбано обладнання для відділення невідкладних станів на загальну суму 1604049,30 грн.

Завершено також ремонтні роботи на першому поверсі чотирьохповерхового лікувального корпусу.
У нових сучасних відділеннях невідкладних станів і анестезіології та реанімації з ліжками для інтенсивної терапії медична допомога надаватиметься цілодобово.

В.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун також відзначила досягнення Миколаївської області у реалізації Урядової програми «Доступні ліки», формуванні госпітальних округів і вибудованої мережі первинної медичної допомоги. Окремо пані Міністр відмітила і досягнення у впровадженні в практику телемедицини.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *