Умерла известная украинская актриса

10 ноября 2018, 19:36

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Сьогодні після тяжкої хвороби пішла з життя актриса Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра, заслужена артистка України Юлія Волчкова. Про це йдеться у повідомленні Київського театру драми і комедії на лівому березі Дніпра, передає УНН.

«Сьогодні після тяжкої хвороби пішла з життя актриса Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра, заслужена артистка України Юлія Волчкова», — йдеться у повідомленні.

У театрі зазначили, що глибоко сумують з приводу передчасної смерті «чарівної жінки з дивовижною енергетикою та мистецьким хистом».

«Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким, розділяємо скорботу всіх, хто знав або працював із Юлією Волчковою. Інформація про дату, час та місце прощання уточнюється», — йдеться у повідомленні.

Довідка: Юлія Волчкова народилась 29 серпня 1974.

У 1995 закінчила Київський державний інститут ім. І. К. Карпенка-Карого (курс народного артиста України М. Рушковського). З 1995 — акторка Київського театру драми і комедії на лівому березі Дніпра.

09.11.2015 року присвоєно звання заслужений артист України.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *