Уникальные коллективы Николаевского ОДК

17 октября 2017, 9:15

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Вокальний ансамбль «Привіт»  створений у 2003 році (керівник Галина Бардадим), а в 2008-му – здобув почесне звання «зразковий». Колектив   активно займається концертною діяльністю. Ансамблеві композиції вражають вишуканістю, оригінальністю, бездоганним виконанням, театралізацією та яскравими костюмами.

Ансамбль  неодноразово  брав участь у концертах із зірками української та зарубіжної естради Тіною Кароль, Наталією Могилевською, Ані Лорак, Олександром Пономарьовим, Михайлом Поплавським, Вахтангом Кікабідзе,  що свідчить про  високий виконавський рівень учасників.

Досвід роботи зразкового вокального ансамблю «Привіт» та його керівника широко відомий серед фахівців. На його базі неодноразово проводилися семінари, майстер-класи для керівників дитячих вокальних колективів області.

З 2003 року  керівником народного духового оркестру став Чернов А.В. Сьогодні весь свій талант і досвід  він віддає улюбленій справі.

У духовому оркестрі виросло не одне покоління обдарованих музикантів: його вихованці керують оркестрами, працюють викладачами у спеціалізованих навчальних закладах культури і мистецтв.

Унікальність колективу полягає у тому, що деякі учасники  віддали оркестру понад 50 років творчого життя.  Це  Віктор Стьопін,  Юрій Осипчук, Віктор Смиков, Віль Гарницький, Георгій Караульний, Анатолій Стьопін,  Юрій Шевченко; понад чверть століття — Володимир Семерюк,  Анатолій Ремський, Анатолій  Мурга,  Володимир Лисий та Олександр Карпов. Багато військових музикантів-відставників мають можливість  займатися творчістю саме у цьому колективі.

Оркестр демонструє виконавську культуру, багату динаміку, чистоту звучання, зрілу технічну вправність.

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *