У Всеукраїнському відкритому фестивалю-конкурсу мистецтв «FreshTime» Миколаївського ОДК отримав «гран-прі»

23 июня 2020, 21:26

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

«FreshTime» Миколаївського ОДК отримав «гран-прі» у Всеукраїнському відкритому фестивалю-конкурсу мистецтв, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Обласний палац культури.

 20 червня у Палаці культури «Корабельний» проходив перший тур  Всеукраїнського відкритого дитячо — молодіжного фестивалю-конкурсу мистецтв «Great talent 2020».

Його організатори: Міністерство культури України, обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи,  громадські організації «Культ-мікс» і  «Art Fest Миколаїв».

Конкурсанти змагалися у хореографічному, вокальному, інструментальному та театральному жанрах.

Обласний палац культури представляв зразковий вокальний   ансамбль «FreshTime» (керівник Катерина Тихонова). За результатами конкурсної програми колектив виборов  найвищу нагороду — «гран-прі».

Крім того,  у фестивалі-конкурсі брали участь і солісти зразкового вокального   ансамблю «FreshTime», і також посіли призові місця. Тетяна Вареник  (ІІІ місце), Маргарита Мізерецька та Данило Смоляр (ІІ місця), Анастасія Іванчук та Руслана Волкова (І місця), Ілля Шишлов, Катерина Сосіна та Ангеліна Іванова  (гран-прі).

Після довгої перерви, пов’язаної з карантином, учасники колективу були щасливі зустрітися знову на репетиціях та стояти на сцені, тим паче отримати високу оцінку конкурсного журі.

Катерина Ігорівна вважає, що колектив, у черговий раз,  доказав високий виконавський рівень.

Вітаємо зразковий вокальний   ансамбль «FreshTime»  та його керівника Катерину Тихонову з черговою перемогою!

Бажаємо  нових звершень і подальших творчих успіхів!

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *