У Миколаєві відбувся концерт народного ансамблю бального танцю «Грація»

14 сентября 2020, 18:22

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Миколаєві відбувся концерт народного ансамблю бального танцю «Грація» Обласного палацу культури.

12 вересня відзначало 231-у річницю від дня народження наше славне місто. Цього дня однією з найяскравіших сторінок свята став концерт народного ансамблю бального танцю «Грація» Обласного палацу культури (керівник Роман Гусаков).

Понад півстоліття «Грація» дарує глядачам чарівний світ танцю і  феєрверк незабутніх вражень. Щороку  народний ансамбль бального танцю «Грація» презентує глядачам три концертні програми.

Організатори концерту згадали творчий шлях колективу та керівників, які його створили та вели до вершин успіху, серед них: Лариса Сливняк, Олена Заборовська та заслужений працівник культури України Володимир Почтаренко.

Нині в Обласному палаці культури бальну хореографію освоюють діти та підлітки різних вікових категорій. На заняттях вихованці отримують хорошу хореографічну підготовку, основи танцювального мистецтва, необхідні знання, навички, танцювальну техніку. Тренери  враховують вікові особливості,  виявляють нахили дітей,  розвивають почуття ритму, хореографічну виразність, координацію рухів. І на цій основі виховують художній смак, уміння повноцінно сприймати мистецтво танцю. Найбільш перспективні вихованці поповнюють основний склад народного ансамблю бального танцю «Грація».

Вдячного глядача завжди вражають такі хореографічні композиції  як «Полонез», «Богемське шоу» та «Пілоти».  Над їх постановками працювала команда тренерів та керівник  колективу – Роман Гусаков.

У концертній  програмі взяли участь представники усіх вікових категорій. Особливі почуття викликали виступи наймолодших учасників. Сьогодні вони роблять перші кроки на великій сцені, проте серед них  є майбутні наші зірочки.

Впродовж останніх років  вихованці «Грації» успішно виборюють призові місця на престижних міжнародних та всеукраїнських конкурсах та фестивалях, серед них:  Аліна Антоненко і Мілан Ліщинський, Анна Коваль та Данііл Ліщинський,  Юлія Негур  та  Олександр Грушин,   Ксенія Рибіна та Данило Федоренко, Надія Порох та Святослав Дишлевук, Кароліна Корзун та Дмитро Колодійчук, Поліна Паламарчук та Володимир Макаров,  Марія Вілкун, Сюзанна Мусаелян, Валерія Гоманкова, Домініка Сребродольська.

Глядачі з нетерпінням чекали виступів фіналістів та призерів міжнародних турнірів в Італії, Польщі, Білорусі, Молдові, Великобританії та  Україні, бронзових призерів чемпіонату Європи з латиноамериканського шоу серед професіоналів, майстрів спорту міжнародного класу – Анастасії Богуславської та Олександра Почтаренка.  Незважаючи на свої високі титули, вони не поривають зв’язку з колективом, який дав їм путівку у життя. У їх танцях – зразок високого професіоналізму та  експресії.

Цього концерту з  нетерпінням чекали любителі бальної хореографії, учасники та батьки. Він пройшов з дотриманням усіх правил безпеки.

Проєкт допомогли реалізувати  Віктор Богуславський,  Олександр Почтаренко, Анна Салімова,  Ангеліна Бахтій, Софія Зотова, Єлизавета Засипко та інші.

Ведучі – Анастасія Якименко та Роман Власенко.

Бажаємо народному  ансамблю бального танцю «Грація» творчого натхнення, подальших творчих успіхів і втілення найзаповітніших мрій!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *