У Миколаєві добіг до кінця 12-й еко-проект «Міські квіти. Літо-2020»

11 августа 2020, 7:34

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Миколаєві добіг до кінця 12-й еко-проект «Міські квіти. Літо-2020», в рамках якого відбулись щорічні конкурси «Квіти біля будинку», «Квіти на балконі», «Підприємство-сад», «Квіти біля школи», «Мій квітучий дитячий садок». Про це повідомляє Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради.

За 12 років у конкурсах взяли участь 1303 учасника, у цьому році – 265. Багато учасників брали участь з першого року існування проекту, але й тих, хто взяв участь у конкурсах вперше в цьому році чимало.

Нещодавно відбувся останній об’їзд конкурсантів членами комісії.

Різноманіття духмяних квітів, якими прикрасили свої балкони Світлана Плеснява та Сергій Процик з вул. Шосейної, 105 та Елізавета Козирєва з вул. Г. Карпенка, 12-А, нікого не залишило байдужим.

Неодноразові учасники конкурсу — колективи дошкільних навчальних закладів № 77 санаторного типу (завідуюча Оксана Гончарова), № 51 «Супутник» (завідуюча Олена Чернова), № 118 «Соколятко» (завідуюча Ірина Абікулова), ЗОШ I-III ступенів № 6 (директор Інна Бродянська) порадували всіх красою та вишуканістю зелених насаджень, за якими дбайливо доглядають вихователі, педагоги та діти цих закладів.

Але як і раніше, більшу частину учасників конкурсу складають жителі приватних домоволодінь, які, не зважаючи на час і матеріальні затрати, перетворюють місця вчорашніх звалищ у квітники та клумби, висаджують нові квіткові алеї, упорядковують свої двори, прибудинкові ділянки.

Це Валентина Друцька (вул. Московська, 73 ріг вул. Сінної), Валентина та Олег Приходченко (вул. Сидорчука, 10/2), Алла Басова (вул. Морехідна, 9-А), Майя та Віктор Спиці (вул. Чкалова, 49), Олександр та Галина Якубенки (вул. Чкалова, 49), Валентина та Леонід Корнієнки (вул. Погранична, 78-В), Світлана та Сергій Іванови (вул. Погранична, 78-Б), Наталя та Сергій Горобець (вул. Погранична, 78- Г), Валентина Чірковська (вул. Г. Карпенка, 28).

Дбайливо займаються озелененням своєї прибудинкової території члени ОСББ «Озерна 15 В та 15 Б» (голова правління Анастасія Худан). У цьому році в конкурсах взяли участь 30 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Еко-проект «Міські квіти. Літо 2020» завершено. Адміністрація Заводського району щиро дякує всім учасникам конкурсів, підсумки яких, як завжди, будуть підведені напередодні святкування Дня міста.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *