У Миколаєві СБУ викрила мережу інтернет-агітаторів, які закликали до захоплення влади та розправи над правоохоронцями

15 февраля 2021, 11:26

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

СБУ викрила у Миколаєві мережу інтернет-агітаторів, які закликали до захоплення влади та розправи над правоохоронцями.

Кіберфахівці Служби безпеки України викрили координовану з РФ міжрегіональну мережу з шести інтернет-агітаторів, які в соцмережах закликали до повалення конституційного ладу та захоплення державної влади. Один з них підбурював до фізичної розправи над правоохоронцями. Під час обшуків за місцями проживання зловмисників співробітники СБУ вилучили комп’ютерне обладнання і засоби зв’язку із доказами протиправної діяльності.

В Миколаєві слідчі Служби безпеки повідомили про підозру (ст.110 КК України) місцевому мешканцю, який в одній із російських соціальних мереж розміщував контент, що містив прямі заклики до вчинення дій із метою порушення територіальної цілісності України. Матеріали щодо протиправної діяльності зловмисника направлені в суд.

Двом фігурантам слідчі органів безпеки повідомили про підозри за ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України. Так мешканця Тернопільській області викрили на агітації в соцмережі до вчинення державного перевороту та порушення територіальної цілісності України. За даними слідства, зловмисник також закликав до фізичної розправи над посадовцями органів державної влади та правоохоронних структур.

На Сумщині кіберфахівці СБ України припинили незаконну діяльність мешканця Путивля, який поширював в Інтернет деструктивний контент щодо насильницької зміни конституційного ладу та захоплення державної влади. Встановлено, що матеріали для «статей» фігурант отримував через заборонені інтернет-ресурси. Ще двом агітаторам з Волині повідомлено про підозру за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

За даними слідства, зловмисники на власних сторінках заборонених соцмереж закликали до зміни меж державного кордону. Також встановлено, що двоє фігурантів з Волинської області скоординовано адміністрували інтернет-спільноти та використовували їх для деструктивного інформаційно-психологічного впливу.

У Дніпропетровській області співробітники СБУ викрили мешканця Нікополя на публічних закликах через інтернет до дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності нашої держави. Вирішується питання щодо повідомлення агітатору про підозру за ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України.

Прес — група Управління СБ України в Миколаївській області

Раніше повідомлялося, що на Миколаївщині СБУ викрила схему привласнення коштів під час ремонту двигунів для потягів Укрзалізниці.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *