У Миколаєві суд обрав запобіжний захід вимагачу

19 февраля 2021, 16:09

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Суд обрав запобіжний захід другому фігуранту кримінального провадження щодо вимагання 36 тисяч доларів США у двох місцевих мешканців Миколаєва.

Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Галиною Подзігун розглянуто клопотання щодо обрання міри запобіжного заходу 31-річному місцевому мешканцю, підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.189 КК України.

Відповідно до матеріалів клопотання, останній у січні 2021 року, за попередньою змовою з іншою собою вимагали, з погрозами вчинення насильства, у двох місцевих мешканців повернення неіснуючого боргу у сумі 36 тисяч доларів США.

17.02.2021 року підозрюваного було затримано в порядку ст.208 КПК України.

В обґрунтування клопотання зазначав ризики переховування від слідства та суду, здійснювати тиск на свідків та потерпілих, вчинити інше кримінальне правопорушення.

Підозрюваний не погодився з підозрою та обставинами викладеними у клопотанні.

Захисник заперечив проти задоволення клопотання прокурора, зазначивши, що кваліфікація кримінального правопорушення, яке інкримінують його клієнту є невірною.

Дослідивши матеріали клопотання та заслухавши думки сторін, слідчий суддя Галина Подзігун ухвалила обрати щодо підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою до 17.04.2021 року без права внесення застави.

 

 Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *