У Миколаєві театр мініатюр порадував своїх шанувальників виставою «Когда часы 13-ть бьют»

05 октября 2020, 21:35

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Миколаєві театр мініатюр «Уездный город N» Обласного палацу культури (керівник, заслужений діяч естрадного мистецтва України Семен Бєлий) порадував своїх шанувальників виставою «Когда часы 13-ть бьют».

Час плине дуже швидко!  Пройде зовсім небагато часу і до нас знову  прийде Новий рік…

Дивовижні метаморфози відбуваються з головним героєм, в житті якого складний період: дружина пішла до іншого, з роботи звільнили, дочка помчала в іншу країну, нічим гасити банківський кредит. Від цієї ситуації в його голову лізуть «чорні» думки. Але тим і чарівна новорічна ніч, що в ній відбуваються дивовижні події, які змушують героя-невдаху знову повірити в чудо і навіть зробити конкретні кроки йому назустріч. І не дивно, що глядачі стали свідками оптимістичного і доброго фіналу.

Талановита і гармонійна гра виконавця головної ролі Максима Ткаченка заворожувала глядачів з моменту його появи на сцені. Успіху сприяв і майстерно виконаний музичний монолог «Як я був Дідом Морозом».

Глибокі почуття і переживання знайшли своє яскраве втілення в романсі «Пускай ты выпита другим», який  виконав  актор театру Олександр Яцина.  До речі, цей романс написав первомайський композитор Олександр Гончар на слова Сергія Єсеніна.

Чарівною і переконливою була  Олена Амірханова в ролі Дружини.

І яка ж новорічна історія без Діда Мороза? Саме з його появою в квартирі і закінчується «чорна» смуга в житті невдахи.  Гра Семена Бєлого доповнила  сюжетну лінію.

У виставі також брали участь учасники  підготовчої групи народного ансамблю танцю «Суднобудівник» (керівник Наталія Кізельман).

Вистава насичена дотепними жартами, органічним музичним супроводом і яскравими перевтіленнями, тому глядачі сміялись і аплодували  від душі. Це не затьмарило головну ідею вистави. Режисер та актори  хотіли спонукати глядачів всерйоз задуматися над своїм життям і взаєминами з близькими людьми.

Завершилася новорічна фантазія музичним фіналом і оплесками вдячних глядачів.

Цього дня атестаційна комісія  управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації  дала високу оцінку цій творчій роботі та рекомендувала присвоїти звання «народний аматорський колектив» театру мініатюр «Уездный город N».

4 жовтня театр мініатюр «Уездный город N» встиг не тільки  відіграти  виставу у Палаці, а й взяти участь в обласному  конкурсі аматорських театрів «Миколаївська мельпомена», який відбувся на базі Новоодеського районного Будинку культури, де посів ІІ місце.

Вітаємо колектив театру та бажаємо подальших творчих успіхів!

Напомним, ранее коллектив Николаевского ОДК «Камеди-ТЕАТР» показал светодиодное шоу на берегу Черного моря.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *