У Миколаєві укладено контракти з директорами 11 комунальних некомерційних підприємств Миколаївської міської ради

02 июня 2020, 11:39

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Із 1 червня 2020 року за результатами конкурсів на заміщення вакантної посади укладено контракти з директорами 11 комунальних некомерційних підприємств Миколаївської міської ради. Мер Александр Сенкевич представив колективам новопризначених керівників.

Новим директором пологового будинку № 3 став Олег Іщенко, фахівець із 24-річним стажем роботи. Олександр Сєнкевич відвідав заклад та поспілкувався з медперсоналом.

— Сподіваюся, новий керівник покращить роботу пологового будинку. Хочу порадити йому дослухатися до колективу, адже саме згуртована команда фахівців забезпечує успішну діяльність закладу. Завдання одне — зробити пологовий кращим, ніж він був дотепер. Успіхів та плідної праці! — сказав міський голова.

Олександр Сєнкевич подякував колишньому директорові Анатолію Паніну за багаторічну працю та вручив відзнаку від міської влади. Фахівець і далі працюватиме в галузі охорони здоров’я міста.

Начальник управління охорони здоров’я Ірина Шамрай додала, що минулого року в місті проведено велику роботу з оновлення матеріально-технічної бази медичних закладів.

— Саме цей заклад ми бачимо перинатальним центром 2 рівня, що концентруватиме всі види медичної допомоги. Досі в нашому місті такого не було, тож перед вами стоїть непросте завдання. Вірю, що за кілька років ми будемо тут працювати в геть інших умовах, — каже Ірина Шамрай. — Перший крок уже зроблено: до Державного фонду регіонального розвитку подано документи на фінансування проєктів по міській дитячій лікарні № 5 та пологовому будинку № 3. Планується комплексна модернізація.

Олександр Сєнкевич побував із робочим візитом у міській дитячій стоматологічній поліклініці, новим керівником якої стала Юлія Гончарова.

За словами Ірини Шамрай, дитяча стоматологія Миколаєва на цей час є єдиним закладом такого профілю на півдні України, що уклав договір із Національною службою охорони здоров’я України. Ні Одеса, ні Херсон таким похвалитися не можуть.

Мер оглянув побутові приміщення та робочі місця медиків. На жаль, заклад не в найкращому стані. Тож найпершим завданням для щойно призначеного директора стало покращення умов для пацієнтів та фахівців закладу.

Разом із колективом ЦПМСД № 2 (вул. Космонавтів, 126) та депутатом міськради Анатолієм Дюміним міський голова привітав із призначенням на посаду директора закладу Вячеслава Краснощока, лікаря з 33-річним досвідом роботи.

При чому всі ці роки він працював у медичному закладі, що відтепер очолює.

Олександр Сєнкевич подякував колишньому керівникові Тамарі Дубінець за багаторічну плідну працю та побажав новому директору результативної роботи.

— Відтепер Ви не просто лікар. Ви менеджер, який має забезпечити своєму колективу гідні умови праці та заробітну платню, підняти якість надання послуг пацієнтам на новий рівень, — сказав міський голова.

Для довідки:

З 1.06.2020 укладені контракти з директорами комунальних некомерційних підприємств Миколаївської міської ради за результатами проведених конкурсів на заміщення вакантної посади керівника закладу:

🔸Дем’янов Олександр Євгенович — директор КНП ММР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги», стаж роботи 25 років;
🔸Коваленко Георгій Володимирович — директор КНП ММР «Пологовий будинок № 2», стаж роботи 41 рік;
🔸Пліткіна Ірина Миколаївна — директор КНП ММР «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1», стаж роботи 32 роки;
🔸Краснощок Вячеслав Олександрович — директор КНП ММР «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2», стаж роботи 33 роки;
🔸Мотуз Сергій Васильович — директор КНП ММР «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4», стаж роботи 39 років;
🔸Юрчук Маргарита Миколаївна — директор КНП ММР «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 5», стаж роботи 28 років;
🔸Ганусовська Тетяна Михайлівна — директор КНП ММР «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 6», стаж роботи 36 років;
🔸Власова Олена Миколаївна — директор КНП ММР «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 7», стаж роботи 43 роки;
🔸Динник Тетяна Дмитрівна — директор КНП ММР «Центр соціально значущих хвороб», стаж роботи 29 років.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *