У Миколаєві є надзвичайно талановитий музикант

15 июня 2020, 13:26

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Миколаєві є надзвичайно талановитий музикант, диригент народного духового оркестру Обласного палацу культури, Чернов Андрій Васильович.

Андрія Васильовича добре знають у м. Миколаєві та області як диригента народного духового оркестру Обласного палацу культури та надзвичайно талановитого музиканта. У його творчому доробку понад 20 творів, які  широко представлені у репертуарі цього колективу.

А як же з’являються на світ такі музичні твори?  Що треба для цього? Для будь-якої творчої особистості важливе натхнення, якому  сприяють нові враження, сильні емоції і потрясіння. Натхнення не обіцяє ні визнання, ні слави ні багатства, але воно дає  величезну радість творчості.

Натхнення — це іскра, яка спалахує у нашому серці.  Це процес, який дає сили і віру в себе. А для творчих людей це дуже важливо!

В умовах карантину Андрій Васильович написав новий авторський твір — «Зізнання». Спочатку це була інструментальна мелодія в стилі блюз, а далі з’явилися  ще й слова освідчення коханій жінці. Кожна представниця прекрасної статі мріє почути саме такі слова хоча б один раз у своєму житті.

Автор планує, що «Зізнання» звучатиме і як вокальний твір, і як інструментальний. Один з найкращих вокалістів міста дав згоду на її виконання. Поки що не будемо розкривати його ім’я. Тож попереду – прем’єра, якої вже з нетерпінням чекають прихильники творчості Андрія Чернова!

А поки що виможете переглянути відео на цю тему:


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *