У Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна відбудеться відкриття виставки миколаївського художника

24 июня 2020, 9:45

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

26 червня 2020 року о 15.00 у Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна відбудеться відкриття виставки миколаївського художника Вадима Пустильника, повідомляється на сторінці у Фесбук.

Автор народився в Миколаєві в 1959 році. Навчався в Дитячій художній школі. Працював на Чорноморському суднобудівному заводі. У 1985 році поступив до Харківського художньо-промислового інституту. В 1991  році отримав диплом дизайнера. З 1996 року стає членом Спілки дизайнерів України. З 2000 року – член творчого об’єднання «Прибужжя». Приймає активну участь в виставках Спілки художників України, «Прибужжя». У творчості митця  домінують жанрові сцени, натюрморти та пейзажі. За період своєї творчої діяльності, митець представив ряд персональних виставок, зокрема в Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна.

На виставці, що експонуватиметься в умовах адаптивного карантину, представлено близько 60 робіт художника, виконаних протягом останніх років в техніці станкового живопису та колажу як рефлексія на знакові події та процеси сучасності, зокрема миколаївську дійсність. До виставкової експозиції ввійшли полотна, наповнені сумною іронією та філософськими містифікаціями. Авторська фіксація життєвих вражень спрямовує глядацьку увагу не стільки на зображуваний момент, скільки на події, що йому передували і спричинили або мали місце після. Творчій манері митця характерне вміння часто метафорично зафіксувати мить історії і одночасно натякнути на безперервний рух часу, утворений мозаїкою подібних митей. В картинах з гумором відображено мотиви осмислення локальної історії, міфотворчої декомунізації, казковості, магічного реалізму з вітчизняним колоритом, олігархізації владної вертикалі та народного побуту з властивою йому образотворчістю. Ряд робіт експонується вперше.

Зустріч з іронічним та суперечливим художником чекає на Вас у Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна.

Виставка працюватиме з 27 червня 2020 року за адресою: м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 47


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *