У Миколаївському ОПК відбулася прем’єра вистави народного театру мініатюр «Уездный город N»

22 марта 2021, 22:57

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

20 березня у Миколаївському ОПК відбулася довгоочікувана прем’єра  вистави народного театру мініатюр «Уездный город N» (керівник заслужений діяч естрадного мистецтва України Семен Бєлий). Це стало подією для міста Миколаєва, бо представив ліричну комедію «Олена не прийшла додому»  сам автор — відомий драматург, комедіограф, сценарист Олександр Володарський.

Він автор численних  українських серіалів, безлічі телепрограм українського телебачення, сценаріїв кількох мультфільмів. Один з авторів сценаріїв серіалів «Дружна сімейка», «Маруся», «Сила тяжіння».

Його перший монолог читала сама Марія Миронова, тексти у виконанні  Клари Новікової, Володимира Винокура, Геннадія Хазанова, Юхима Шифріна змушують глядача сміятися вже багато років.

Олександр Володарський наважився приїхати із Києва  до Миколаєва разом зі своєю чарівною дружиною Ганною у непростий час, зазначивши, що далека поїздка  була варта того.  Йому вдалося побачити дві свої п’єси, які втілили у життя як професійні актори, так і аматори.

До речі, Олександр Володарський зазначив, що всі режисери по-своєму бачать його п’єси, і  кожен має  своє прочитання.

Сюжет п’єси «Олена не прийшла додому» —  із нашого повсякденного життя. Сьогодні, жартома і всерйоз, актори розповіли історію про те, як важливо зберігати гармонію і любов між дорослими дітьми та вже немолодими батьками — з взаємоповагою враховуючи інтереси кожного покоління!

Несподівані події, конфлікти, побутові проблеми, непорозуміння, сварки. Все це відбувається з близькими людьми, які врешті-решт миряться, бо щиро люблять один одного,  і кожного разу доводять, що сім’я — це основа нашого життя. А життя — бурхливий вир миттєвостей!

Мама Олена, по-своєму люблить двох дорослих донечок. Їй набридло «ставити дітей на ноги», а захотілося, нарешті, влаштувати своє особисте життя…

Дійові особи і виконавці:

Мама Олена — Людмила Яворська

Йосі —   Андрій Алієв

Аня — Анна Тютенко

Саша — Анна Галушка

Луїджі — Олег Пружина

Турок — Олександр Цицилін

Хасид — Олександр Сметанін

Аліна Курило та  Вероніка Домчук, солістки школи арабського танцю «ХАЯТІ» (керівник Олена Малицька)

Провідні актори театру порадували глядачів своєю майстерністю. Вони мають тонке почуття гумору, що допомагає їм глибше розкрити особливості своїх ролей.

Для декого  із  аматорів участь у цій виставі стала  дебютом.  Вони  вперше вийшли на  велику сцену і відчули  себе справжніми артистами!

Автор був вражений великою кількістю глядачів,  зазначивши, що на прем’єру прийшли 506 глядачів, а дописувачка Фейсбуку Наталія Малишко уточнила — 506 глядачів прийшли додому щасливими!

Після вистави весь зал стоячи вітав артистів — значить, вийшло!

Олександр Володарський нагадав слова Пітера Брука: «Прем’єра — це черговий етап роботи над виставою».

Автор задоволений співпрацею з народним театром мініатюр «Уездный город N»,  і сподівається, що це не остання спільна  робота.

У планах режисера театру —  ознайомити з нею  більш широке коло глядачів.

Наш гість повернувся до Києва з гарними враженнями про наше місто. Він переконаний, що найкрасивіші представниці прекрасної статі проживають саме у Миколаєві!

Залишається додати, що спектакль пройшов з дотриманням всіх карантинних правил.

Раніше повідомлялося, що у Миколаївському обласному палаці культури інклюзивна театральна студія «Усмішка» готує виставу.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *