У Миколаївській області капітан поліції Юлія Волгіна майже весь вільний час присвячує вишиванню — фото

21 мая 2020, 15:57

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху УПП в Миколаївській області капітан поліції Юлія Волгіна майже весь вільний час присвячує вишиванню, повідомляє Патрульна поліція Миколаївської області.

Ще у дитинстві прабабуся навчала Юлію всьому, що вміла сама – шкільні канікули присвячувались в’язанню, шиттю, ткацтву і, звісно ж, вишиванню хрестиком. Адже, кожна гарна господиня повинна мати щонайменше вишиті рушники на іконах та підготувати придане на весілля. «Навчайся всьому – вміння за плечима не носити» — завжди говорила вона. І хоча прабабусі вже давно немає, але вишивка міцно зайняла у серці дівчини свої позиції.

Навчаючись в університеті, Юлія захопилась модним у той час вишиванням бісером. Так у студентки з’явилась нова «стаття витрат» в стипендії, а вдома почали з’являтись ще більш яскраві картини. Пізніше зуміла зацікавити своїм хобі й маму -тепер у сім’ї дві вишивальниці та постійний кругообіг бісеру між ними. Саме тому батько на новий рік подарував своїм дівчатам спеціальні п’яльця-рамки, доопрацювавши їх освітленням, щоб вишивання стало зручнішим та швидшим.

Найбільша мрія патрульної – вишиванка «біле на білому». Але, вишити собі таку сорочку все бракне часу. Майже все що вишиває, Юлія дарує друзям та родичам. Для себе залишається те, що найбільше прикипіло до душі. А деякі схеми вишиваються навіть по кілька разів. Наприклад картина з трояндами вишивалась тричі – перша була подарована подрузі, друга – сестрі і тільки третя нарешті зайняла своє місце серед небагатьох інших вдома.

Перші дитячі спроби вишивання – невеличкі та невмілі, займають почесне місце вдома у батьків. Поряд з ними стіни прикрашають і нові роботи — рушники, ікони, картини. Юлія зізнається, найскладніше вишивати ікони, саме вони потребують не лише дотримання релігійних традицій, а й відповідного настрою та стану душі.

Святкові вишивки взагалі окрема тема – різдвяні «чобітки», традиційні пасхальні рушники, вишите до Дня Вишиванки плаття – обережно складені до шафи та чекають свого часу, щоб засяяти у святкових вогниках. Але цьогорічна погода, скоріш за все, знову завадить вдягти легке літнє плаття до свята.

Та дівчина не сумує – до наступного Дня Вишиванки планує все ж таки виправити ситуацію і вишити свою заповітну мрію.

Нагадаємо: Водители николаевских автобусов перевозят пассажиров по городу в вышиванках.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *