Фирма ООО «Антарес-Буд» во второй раз выиграла тендер на реконструкцию Николаевского областного дома ребенка

07 декабря 2017, 16:55

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В Николаеве продолжается реконструкция областного дома ребенка на улице Курортной (Бутомы). В 2016 году выиграла тендер фирма ООО «Антарес-Буд», с которой составили договор на суму 10 655 000 грн. В 2017 году управление капстроительства Николаевской ОГА вновь объявляет тендер на сумму 2468933,36 грн. При этом, обосновывает применение переговорной процедуры с тем, чтобы работы продолжила вновь фирма ООО «Антарес-Буд».

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону

cт. 35, п 6 необхідність проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті, але які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту за сукупності таких умов: договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт, такі роботи технічно чи економічно пов’язані з головним (первинним) договором; загальна вартість додаткових робіт не перевищує 50 відсотків вартості головного (первинного) договору

Обгрунтування

12.07.2016 з переможцем відкритих торгів ТОВ «Антарес-Буд» укладено договір підряду за предметом закупівлі «Реконструкція обласного будинку дитини по вул. Бутоми, 7б, м. Миколаїв» за адресою: вул. Бутоми, 7б, м. Миколаїв» на суму 10 655 000 грн. з ПДВ.
В процесі виконання підрядником договірних зобов’язань виник ряд додаткових робіт, які початково не були включені до проектно-кошторисної документації, але для завершення будівництва, введення в експлуатацію та повноцінне функціонування об’єкта вони необхідні, а саме:
— загальнобудівельні роботи: ремонтні роботи Корпусу 2 (блок Б) (розбирання примикань з рулонних матеріалів, розбирання фартухів, звісів з листової сталі, розбирання покриття покрівлі з листової сталі, розбирання покриття покрівель з рулонних матеріалів, розбирання цементної стяжки, розбирання армування стяжки, розбирання покриття з керамзиту, улаштування вирівнювальних стяжок, штукатурення стін вентканалів, прокладання зливної каналізації, утеплення покриттів керамзитом, улаштування жолобів настінних, звісів, теплоізоляція стін вентканалів, парапетів, улаштування покрівлі з полівінілхлоридних мембран з утепленням, теплоізоляція покриттів, улаштування примикань, улаштування з листової сталі покриттів брандмауерів, парапетів, звісів, ковпаків температурних швів, установлення дефлекторів, вирівнювання поверхні покрівлі піском, дорощування стояків вентиляції, санвузлів).
ФОП Любенко І.В., що здійснює авторський нагляд, було погоджено перелік додаткових робіт по вищевказаному об’єкту. Обсяги додаткових робіт зазначені локальних кошторисах на будівельні роботи та у підсумковій відомості ресурсів.
Загальна вартість додаткових робіт становить 2468933,36 грн., тобто не перевищує 50% від вартості основного договору, договір укладається з тим же підрядником, додаткові роботи технічно та економічно пов’язані з видами та обсягами робіт по основному договору, виконується на тому ж об’єкті, тими ж працівниками з використанням того ж обладнання та устаткування.
Також, у разі виконання додаткових робіт по ремонту Корпусу 2 іншим підрядником це, по-перше, може призвести до порушення сумісності конструкції та, по-друге, призведе до припинення гарантійного зобов’язання основного підрядника.
Виходячи з вищевикладеного, заміна попереднього виконавця робіт, може призвести до:
несумісності загального вигляду будівлі будинку дитини та виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням;
несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією вже змонтованих конструкцій, експлуатацією та обслуговуванням устаткування, обладнання;
призведе до втрати гарантій якості на роботи і змонтованих конструкцій, досягнення показників, визначених у проектній документації, та можливість їх експлуатації протягом гарантійного строку, що передбачені Договором підряду та Цивільним кодексом України.

Выигрывает тендер выше указанное предприятие ООО «Антарес-Буд».


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *