Цікаві факти про Європейський Союз можуть дізнатися читачі Миколаєва

19 мая 2020, 9:05

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Читачі Миколаєва можуть дізнатися цікаві факти про Європейський Союз.

Центральна міська бібліотека для дітей ім .Ш. Кобера і В. Хоменка та вісім дитячих бібліотек міста віднедавна долучились до проєкту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Відтепер там працюють інформаційні куточки «ЄС на книжковій полиці.

Проєкт покликаний надати працівникам бібліотек ресурси для поширення інформації про Європейський Союз, європейську інтеграцію України, підтримати активності книгозбірень з популяризації літератури про ЄС — https://euroquiz.org.ua/library

У спеціальному шоубоксі представлена література, що висвітлює життя членів ЄС у найрізноманітніших аспектах: культура, освіта, медицина, економіка країн Західної та Центральної Європи тощо.

Дітям та підліткам адресовані брошури «Європа-Гра. Європа у великому та малому, історії та мріях», «Тремоло та його європейська місія», «Відкрий для себе Європу» з яскравими ілюстраціями, наліпками, цікавими фактами, що подані в інтерактивній формі.

Для молоді корисними стануть брошури «Навчайся в Європі» з короткою інформацією про освітні програми, гранти та стипендії, «Паспорт Європейського Союзу» з порадами, необхідними подорожуючим Європою.

Доступно й вичерпно надають інформацію з геополітики, пропонують підказки всім, хто планує пов’язати професійну діяльність із країнами ЄС видання «Європа у 12 кроках», «Європейський Союз – Україна», «Асоціація ЄС – Україна: що це дає Вам», «Європейський Союз. Що це таке і що він робить».

Куточок доповнює яскрава карта-плакат, об’ємний хештег і сувенірні прапорці.

Появі куточків передував цикл вебінарів, організованих в рамках проекту Представництва ЄС. Що таке Європейський Союз, де шукати інформацію про діяльність ЄС в Україні, проекти та можливості для молоді, які впроваджує представництво ЄС; рекомендації щодо розміщення куточків Європейського Союзу в бібліотеці та представлення кращих практик і методів роботи – ці та інші питання були у фокусі уваги спікерів.

Нажаль, карантин триває і відвідувачі бібліотек поки що не мають можливості ознайомитись з матеріалами інформаційних Куточків. Та по його завершенні ми обов’язково запросимо всіх охочих до бібліотеки аби детально ознайомитись з актуальною та корисною літературою про ЄС.

За інформацією управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *