Чего достигла Шевченковская ОТГ за год

19 марта 2018, 21:25

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В клубі села Шевченкове, адміністративному центрі однойменної громади, відбувся звіт голови ОТГ Тетяни Шакунової. В січні цього року Тетяна Шакунова прозвітувала у кожній внутрішній громаді, а тепер представила на розгляд мешканців свого рідного села інформацію про власну роботу за 2017 рік. Також, у обговоренні діяльності громади взяли участь консультанти Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України.

Варто нагадати, що Шевченківська сільська об’єднана територіальна громада, що знаходиться у Вітовському районі Миколаївщини, досить велика за площею, що значно ускладнює адміністрування. У громаду з 5 колишніх сільських рад увійшло 12 населених пунктів із загальною чисельністю населення майже в 12 тисяч осіб. Однак, молодого та наполегливого керівника Тетяну Шакунову це не зупиняє: об’єднана громада після створення одразу перейшла до розбудови органів управління та вирішення нагальних соціально-економічних питань.

За звітом Тетяни Шакунової в 2017 році було створено відділ освіти, молоді та спорту, а також відділ культури, соціального захисту і роботи із сім’ями. За рік була значно покращена матеріально-технічна база всіх 7 загальноосвітніх шкіл та 7 дитячих садочків. Придбане сучасне звукопідсилююче обладнання. В палаці культури селі Шевченкове здійснено капітальний ремонт покрівлі, фасаду та глядацької зали, зроблено водопостачання та санвузол.

В центрі села Шевченкове побудовано сучасний спортивний майданчик із тренажерами, бесідками та футбольним полем із штучним покриттям.

Зроблено вуличне освітлення в селі Зелений Гай, селищі Полігон. В селі Оленівка та селищі Полігон здійснено капітальний ремонт водозабезпечення із встановленням водонапірних башт. Зроблено поточний ремонт під’їзних доріг загального користування в селищі Луч, селах Шевченкове, Новогригор’ївка та Зелений Гай.

«Звісно, одразу всіх проблем не вирішиш. В попередні роки майже нічого не робилося і проблеми накопичувалися, — розповідає голова Шевченківської ОТГ Тетяна Шакунова, ­- Я вважаю, що у 2017 році нам вдалося зробити максимально можливу кількість покращень і результат є у кожному населеному пункті».

Серед найбільш актуальних потреб голова ОТГ виділила питання поточного та капітального ремонту доріг. За її словами, на стан доріг впливає рух вантажівок зернотрейдерів, які рухаються по дорогах загинального користування вздовж населених пунктів Шевченківської ОТГ. Тетяна Шакунова отримує постійну критику від мешканців щодо необхідності ремонту доріг в самому селі, але при цьому намагається довести людям, що одразу вирішити всі ці питання громада не в змозі.

За інформацією голови Шевченківської ОТГ за рахунок коштів ДФРР планувався капітальний ремонт двох доріг, однак, із внесенням законодавчих змін змінилися будівельні вимоги до проектів і ті проекти, які були виконані заздалегідь, вже не відповідали чинному законодавству. Було проведено нову процедуру тендерних закупівель. На 2018 рік планується повернутися до вирішення питання ремонту доріг.

Тетяна Шакунова наголосила, що влада громади обговорює з мешканцями подібні питання. Так у вересні 2017 року було проведено громадські зібрання на чолі із старостами та депутатами, на яких з’ясовувалося – що для мешканців є найпроблемнішим, на що звернути свою увагу і на що націлитися у 2018 році. Всі ці питання були зібрані, розглянуті та затверджені на сесії ради об’єднаної громади, а тепер відбувається підготовка проектно-кошторисної документації. Що ж стосується доріг, то прийнято рішення зробити, поки що, поточний ремонт, щоб якось полегшати мешканцям транспортні умови, а можливість капітального ремонту буде розглядатися пізніше.

На 2018 рік планується завершення обладнання освітлення в селі Зелений Гай, ремонт водомережі в селищі Полігон і селищі Котлярево із встановленням водонапірної башти, ремонт закладу культури в селищі Луч та ремонт системи опалення у дошкільному закладі.

Разом зі звітом голови відбувався звіт депутатів від села Шевченкове, виступали мешканці громади, піднімалися різні проблемні питання. Обговорення було досить емоційним, але завершилося на конструктивній ноті – голові громади врахувати критику і побажання та в нинішньому році продовжити працювати на користь всієї Шевченківської об’єднаної територіальної громади.


Офіс реформ Миколаївська область


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *