Что делать если ваш ребенок агрессор – расскажет николаевская юстиция

04 января 2019, 16:52

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Штраф від 850 до 1700 грн або громадські роботи від 20 до 40 годин – така відповідальність за цькування неповнолітньої чи малолітньої особи передбачена законопроектом щодо протидії булінгу, який був прийнятий Верховною Радою України наприкінці грудня. Також законом передбачена організація освітніми закладами надання соціальних та психолого-педагогічних послуг школярам як для тих, що стали жертвами чи свідками булінгу, так і для дітей-булерів. Про це повідомили в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області.

«Потрібно розуміти, що дитина-агресор не зміниться відразу, це робота не одного дня. І особливого значення в цей момент відіграє підтримка батьків», — відзначив очільник Миколаївської юстиції Роман Возняк.

Так що ж робити, якщо ваша дитина агресор?

  • Відверто поговоріть з дитиною про те, що відбувається, з’ясуйте мотивацію її поведінки.
  • Уважно вислухайте дитину, з повагою поставтеся до її слів.
  • Поясніть дитині, що її дії можуть бути визнані насильством, за вчинення якого наступає відповідальність.
  • Чітко і наполегливо попросіть дитину припинити таку поведінку, але не погрожуйте обмеженнями і покараннями. Повідомте їй, що будете спостерігати за її поведінкою
  • Зверніться до шкільного психолога і проконсультуйтеся щодо поведінки своєї дитини під час занять – агресивна поведінка і прояви насильства можуть бути ознакою серйозних емоційних проблем.
  • Будьте послідовними у своїх діях та словах. Якщо ви передбачили певне покарання за провинність, то тримайтесь до останнього дня. Звісно, з боку дитини буде протест, але стійте на своєму, бо маєте розуміти, заради чого все це робиться.
  • Обговорюйте усі шкільні конфлікти. Часто це допомагає знайти причину такої поведінки, будьте максимально справедливими та розважливими.
  • Знайдіть альтернативу. Навчіть знаходити альтернативні шляхи виходу агресії без шкоди оточуючим. Розкажіть, що у випадку, коли підлітка провокують, важливо продемонструвати можливості уникати провокації.
  • Навчайте розуміти себе та інших. І тут важливо бути не голослівним, адже більшість звичок дітей породжуються в домашніх стінах. Якщо ви чи хтось з родини нетерпимо ставиться до вад іншого, мало шансів, що у сина чи дочки сформується власна протилежна думка з цього питання.

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *