Школьники Николаева соревновались в ловкости и выносливости с гвардейцами воинской части 3039

07 декабря 2019, 18:32

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Ранок 6 грудня виявився насиченим на різноманітні заходи присвячені Дню Збройних Сил України. Та найочікуванішими та видовищними стали військово-патріотичні змагання із Захисту Вітчизни «Нумо, хлопці!» у Миколаївській загальноосвітній школі № 39, в яких школярі випускних класів змагалися у спритності та витривалості з гвардійцями військової частини 3039. Задача перед учасниками змагань стояла нелегка. Гарно підготовлені майбутні захисники показали вищий клас у багатьох конкурсах. Військові, загартовані під час тренувань та служби, також продемонстрували свої вміння та знання на найвищому рівні.

Учні вражені успіхами гвардійців наперебій розпитували про Національну гвардію України. Залюбки фотографувалися з військовими. Окрім того, діти підготували яскравий та видовищніший концерт, присвячений Дню Збройних Сил України.

Майже усі загальноосвітні заклади Заводського району міста Миколаєва цього ж дня зібралися у Вищому професійному училищі № 21, де гвардійці розповіли, які важливі завдання виконує Національна гвардія України, перспективи її розвитку в суспільстві та державі. Також, військовослужбовці продемонстрували екіпіровку бійця НГУ та порядок надання першої медичної допомоги.

Школярі дізналися про переваги проходження військової служби за контрактом. Випускники шкіл з великою цікавістю слухали розповідь офіцера відділення по роботі з особовим складом лейтенанта Павла Полінця та задавали питання, які їх цікавили.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *