Экскурсия по производственным участкам николаевского предприятия приятно удивила

14 марта 2019, 9:25

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Для учнів 8 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д.Чайки фахівці Миколаївського міського центру зайнятості організували професіографічну екскурсію на підприємство ПАТ «Завод «Екватор».

Захід розпочався з висвітлення історичних подій розвитку заводу, який на сьогодні є одним із найстаріших підприємств міста. За роки існування підприємство пережило багато змін. Зараз ПАТ «Завод «Екватор» має новітнє обладнання, комфортні умови виробничих приміщень. Хочеться наголосити, що сьогодні завод є одним з найстабільнішим підприємством нашого міста.

Надалі учні мали змогу наочно побачити виробничі дільниці, де працюють токарі, фрезерувальники та інші представники професій на сучасному лазерному устаткуванні. Активне обговорювання побаченого дало змогу зробити висновок, що екскурсія значно змінила уявлення молоді про процес виробництва промислового холодильного та вентиляційного устаткування та ставлення до робітничих професій, які залучені в технологічному процесі. Учнів вразили можливості й обсяги виробництва ПАТ «Завод «Екватор».

Миколаївський міський центр зайнятост


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *