Экс-руководитель Службы автодорог Николаевщины снова был уволен после восстановления в должности

08 мая 2019, 22:10

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Звільнено керівника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, який раніше завдяки фальсифікації документів домігся поновлення на посаді. Наразі кримінальна справа передана до суду, триває судовий розгляд

Антощука О.Л. було звільнено з посади 22.07.2016 року за результатами засідання колегії Укравтодору «за систематичне невиконання обов’язків, покладених на нього».

Як ідеться в офіційних документах Державного агентства автомобільних доріг України, за результатами внутрішнього аудиту «Оцінка діяльності установи щодо дотримання актів законодавства, стану збереження активів, правильності визначення вартості робіт та ефективності управління державним майном», проведеного в Службі автомобільних доріг у Миколаївській області у період з 01.01.2016 по 01.07.2016 року, було виявлено ряд суттєвих порушень, а саме:
— завищення вартості дорожніх матеріалів та як наслідок завищено вартість виконаних та прийнятих Службою робіт на загальну суму близько 2 мільйонів грн.,
— завищення вартості робіт на загальну суму 150 тис.грн., внаслідок завищення вартості роботи машин та механізмів під час експлуатаційного утримання автодоріг у формах КБ-2 за період аудиту;
— проведення процедури закупівлі послуг на суму 5,6, мільйонів гривень з порушенням Закону України «Про здійснення державних закупівель», внаслідок неналежного контролю за організацією та проведенням державних закупівель.

Тоді з метою забезпечення належного реагування та згідно з пунктом 2 наказу Укравтодора від 21.06.2016 № 176 за відсутність контролю за експлуатаційним станом автомобільної дороги М-13 Кіровоград-Платонове (до м. Кишинів, республіка Молдова) в межах Миколаївської області, начальнику служби автомобільних доріг у Миколаївській області Антощуку О.Л. була оголошена догана.

2016 року за керівництва пана Антощука О.Л. була фактично провалена робота тендерно-договірного відділу цієї служби. Детально:
(http://ukravtodor.gov.ua/…/zvit_shchodo_poperedzhennia_zlov…)

Окремо повідомляємо, що наразі здійснюється розслідування у кримінальному провадженні № 12017150030002553 від 01.07.2017 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 статті 358 КК України. («Підробка документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів»). Максимальне покарання, яке передбачає санкція статті, — п’ять років позбавлення волі.
Вказане провадження відкрито через підробку адміністрацією міської клінічної лікарні міста Миколаєва на користь Антощука О.Л. первинної медичної документації (картки стаціонарного хворого), яка полягала у внесенні завідомо неправдивих відомостей щодо його хвороби і перебування в медичному закладі у день звільнення з метою ухилення від звільнення.

Нагадаємо, наразі посадовий оклад начальника Служби автомобільних доріг в Миколаївській області становить 17 900 гривень.

З Декларацією Антощука О.Л. можна ознайомитися за посиланням:https://declarations.com.ua/…/nacp_adc5b21a-37fd-4e1c-a4f0-…

За документально підтвердженими даними колег зі Служби автомобільних доріг в Миколаївській області, після поновлення на посаді пан Антощук О.Л. чинив тиск на досвідчених, добросовісних співробітників служби з метою їхнього звільнення. Про ці факти окремо буде повідомлено до відповідних інстанцій.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *