Якою буде ціна та якість хлібобулочних виробів на Миколаївщині

05 мая 2020, 9:26

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Мешканців Миколаївщини хвилює, якою буде ціна та якість хлібобулочних виробів.

Про те, чи зростуть ціни на хліб найближчим часом, про якість хлібобулочних виробів, проблеми виробництва, розмовляємо з керівником Миколаївського хлібзаводу №1 — Альоною Анатолієвною Раковою.

 — Альона Анатоліївна, які на сьогодні масштаби виробництва вашого підприємства?

 — На сьогоднішній день Миколаївський хлібзавод №1 – залишається одним з основних постачальників хліба в Миколаєві та за його межами — в Херсоні та Херсонської області. Але ми не є монополістами, ще хліб виробляють і реалізовують інші хлібозаводи, міні-пекарні і виробництва на базі супермаркетів, а також хліб доставляють з Одеси та Херсона. Виробники хліба на території Миколаєва збільшуються. Потужність Миколаївського хлібзаводу №1 дозволяє забезпечити всіх жителів міста і області хлібом, але на сьогодні ми завантажені трохи більш ніж на 50%.

 — А як вплинуло на підприємство введення Всеукраїнського карантину, пов ‘язаного з вірусом Сovid- 19?

 — З 16 березня на підприємстві був введений карантинний режим роботи. Додатково зроблений запас дезінфікуючих засобів, проводиться дезінфекція робочих поверхонь, приміщень підприємства, лотків та автотранспорту. Співробітники повністю забезпечені засобами гігієни органів дихання, спеціальним одягом. Вся хлібобулочна продукція пакується в індивідуальні пакети. А упаковка здійснюється на спеціальному обладнанні, що дозволяє уникнути зіткнення з руками людини. Хочу відзначити, що пакувальне обладнання дозволяє дотримуватися усіх санітарних норм, це наша велика перевага перед іншими виробниками хліба. Що стосується реалізації, ми, сподіваюсь тимчасово,  втратили  реалізацію хліба на ринках, і в той же час супермаркети не стали брати більше нашого хліба, бо  зацікавлені просувати свій асортимент випічки.

— А чи будуть стабільні ціни у зв’язку з підвищенням вартості сировини. Який ваш прогноз?

 — Ми завжди дуже болісно сприймаємо, коли доводиться підвищувати ціну, тому, що хліб — це соціальний продукт. І хочеться, щоб цінова політика залишалася на тому ж рівні, що і сьогодні, а наш хліб був доступним для різних верств населення. Протягом 2019 року ціни на хліб стабільно трималися на одному рівні. При тому наші коллеги – інщі хлібозаводи, збільшували ціну на свою продукцію у березні цього року. Ми закуповуємо борошно і всі складові інгредієнти за комерційними цінами, а вони протягом березня – квітня змінились. При цьому, доводиться докладати багато зусиль для того, щоб ціна на хліб не підвищувалася, тому, зважаючи на ситуацію в країні,  вартість хлібобулочної продукції зростати не буде.

— Альона Анатоліївна, чи може змінитися якість продукції, чи будете ви купувати більш дешеву сировину? Що є головним — якість борошна чи виробничі технології?

 — Вся сировина у нас завжди проходить жорсткий контроль у акредитованій лабораторії, якої, напевно, немає на жодному хлібопекарському підприємстві Миколаєва. Неякісну сировину не буде навіть допущено до виробництва. Крім того, постійно проводяться наради з якості. Але, є і складності, справа в тому,  що борошно виробляється із зерна, яке на півдні України, не відповідає всім хлібопекарським вимогам, аграрії віддають перевагу кормовій пшениці, а потрібен 2-3 клас. Тому ми, як великий виробник, маємо можливість закуповувати зерно в інших регіонах. Де якість зерна відмінна.  Що стосується борошна житніх сортів, теж шукаємо якісну продукцію. Сьогодні підприємство закуповує житнє борошно у Білорусії з доставкою до Миколаєва. Якість цього борошна дуже відрізняється від нашого. До того ж обсяги гектарів полів, що засіваються під жито, на території Миколаївської та Херсонської областей скорочуються, а попит на житні сорти хліба навпаки зростає. Так що нам доводиться шукати постачальників якісної сировини, та перевіряємо її у власній лабораторії.

— Я помітив, що в асортименті вашої продукції періодично з ‘являється щось нове.

 — Ми постійно розвиваємося, працюємо над тим, щоб виготовляти продукцію  з високими смаковими якостями. Цього року запустили у виробництво два нових Великодніх вироби «Паска апельсинова» і «Панетон». Вироби користувалися великим попитом, плануємо їх випуск і в наступному році.Наразі запускаемо у виробництво два види житніх хлібів: з імбирем і вівсяний — аналогів в нашому регіоні немає. А в цілому ми на постійній основі вивчаємо вподобання і коригуємо наш асортимент, відштовхуючись від уподобань споживчів.

— І на завершення, що б ви хотіли побажати членам колективу і всім миколаївцям?

— Сьогодні ми живемо та працюємо у період постійних змін, змінюється споживчий попит, купівельні можливості та вподобання. Тому споживачам мені б хотілося побажати більш відповідально ставиться до продуктів, якими ви годуєте себе і своїх дітей. Вибирати надійних і безпечних виробників. А колектив Миколаївського хлібзаводу №1 буде випікати безпечний, смачний і корисний хліб за доступною ціною.

В цьому році хлібозаводу виповнюється 50 років з дня заснування. Всі ці роки підприємство тримало курс на якість, безпеку і корисність виробленої продукції. Отримувало державні нагороди, як один з найкращих виробників в Україні. Ми будемо тримати цей курс і далі, залишаючись гордістю міста Миколаєва.

Всім бажаю здоров ’ я, миру, добра і благополуччя.

– Дякую Вам за бесіду і добрі побажання.

Довідка. На сьогоднішній день ТОВ «Миколаївський хлібзавод №1» є потужним  підприємством з виробництва хлібобулочних виробів, що  забезпечує своєю продукцією мешканців не тільки міста Миколаєва та області  а і жителів Херсонщини та Одещини.

Крім потужності виробництва величезною перевагою підприємства є те, що вся продукція хлібозаводу є абсолютно безпечною для здоров’я тому що  виготовляється без використання консервантів, барвників  та поліпшувачів.

Особливу увагу на виробництві приділяють якості. Так на підприємстві працює сучасна акредитована лабораторія, яка забезпечує контроль якості сировини та  виготовленої продукції.

 Раніше повідомлялося: Вкусные ароматные калачи появились к празднику в Николаеве.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *