Як баштанчани відсвяткували 212 річницю рідного міста

18 сентября 2018, 20:40

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

16 вересня в місті Баштанка на Миколаївщині святкували День міста. Захід відбувся масштабно і тривав з ранку до пізнього вечора. Виконавчий директор Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Яблоновська від імені всієї недержавної організації привітала свого члена з Днем міста та 212-м роком народження.

За інформацією Баштанської міської ради на Ярмарковій площі протягом дня виступали учасники різножанрової концертної програми «Веселий ярмарок» за участю представників старостинських округів Баштанської ОТГ, а також відбувалася виставка-продаж сільськогосподарської продукції, під час якої всі охочі могли оглянути техніку, яку придбали для комунальних підприємств міста. Одночасно на Центральному ставку відбувалися змагання веслувальників.

У містечку «Казка», у альтанці, на учасників святкового дійства чекала «бібліотечна альтанка», яку підготували працівники районної центральної бібліотеки. Тут охочі мали змогу скористатися послугою бук-кросінг «Книга крокує містом». У містечку традиційно розпочалися змагання зі стритболу. Улюблений вид спорту зібрав чимало охочих подивитися на вуличний баскетбол. Цьогоріч у змаганнях взяли участь лише команди з Баштанки. На старшокласників міста чекав краєзнавчий foot-квест «Відкрий Баштанку у своєму серці», який відкрив і привітав учасників голова об’єднаної громади Іван Рубський.

Міський голова, вітаючи земляків та гостей з 212-ю річницею з дня заснування міста, побажав усім миру, достатку і злагоди та подякував за співпрацю на благо міста, а також подякував приватним підприємцям, які незважаючи на не ярмарковий день, привезли свій товар на ярмарок.

Кульмінацією денної програми до Дня міста стало відкриття першої черги плавального басейну та футбольного міні-поля зі штучним покриттям, у якому взяли участь і почесні гості. Стадіон «Колос» цього дня відвідали як прихильники будівництва басейну, так і скептики, які не вірили, що басейн буде. Та всі переконалися на власні очі, що басейн є і будівництво триває.

Увечері з нагоди  Дня міста Баштанки в парку ім. С.П. Бойченка  урочисто відкрили  фотозону «Я♥Баштанку». Виготовлення та встановлення фотозону стало можливим завдяки реалізації проекту Бюджету участі 2018 року, який написала депутат міської ради Лідія Заболотня, за фінансової підтримки депутатів міської ради та за сприяння відділу енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій.

«Ця конструкція зроблена для популяризації нашого міста, – наводить висловлювання Івана Рубського офіційний сайт Баштанської міської ради. – Нам хотілося зробити ще одне улюблене місце для містян і гостей, як символ Баштанки, і я вважаю, що це вийшло. У кожного баштанчанина є своя Баштанка у серці».

Нова туристична «родзинка» міста, оснащена підсвіткою для темної пори доби, вже стала улюбленою фотозоною як для місцевого населення, так і для гостей. У багатьох на сторінці в інтернеті вже розміщена аватарка на тлі «Я люблю Баштанку».


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *