13 июля из Николаевской детской областной больницы выписали девочку после сложной операции

13 июля 2018, 15:46

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В обласній дитячій клінічній лікарні хірурги провели восьмирічній дівчинці холецистектомію. Лікарі наголошують, що це перший такий випадок, адже хвороба молодіє. У попередньому випадку йшлося про 12-річного хлопчика.
Як розповідає маленька пацієнтка та її бабуся, мешканці Вознесенська, коли у дівчинки сталося кілька нападів гострого болю, вони звернулися до Вознесенської центральної лікарні, де її ретельно обстежили та направили до обласної дитячої лікарні для подальшого лікування.

Пацієнтка поступила до закладу в плановому порядку 3 липня, в стабільному стані. Лікарі провели повторне розширене обстеження та виявили камінь у жовчному міхурі (ультразвукове дослідження показало одиничний конкремент жовчного міхура).
Хірургами було прийнято рішення про проведення операції за допомогою сучасного ендоскопічного обладнання. Як розповідає завідувач хірургічним відділенням обласної дитячої клінічної лікарні Дмитро Чеканов, у попередніх випадках запрошували дорослих лапораскопістів для консультування в ході операції, які мають великий досвід проведення таких оперативних втручань. В цьому випадку, та декількох попередніх, проводили операцію своїми силами, вже маючи певний професійний досвід.
Виявилося, що дівчинка має вроджені анатомічні особливості, які і спричинили появу конкременту в жовчному міхурі.
Операція пройшла вдало. І вже сьогодні, 13 липня, дитину готують до виписки з подальшим медичним наглядом за місцем проживання.

Фото УОЗ ОДА

«Я дуже вдячна лікарям обласної дитячої лікарні, тут до нас ставилися з добром і турботою, і такий приємний медичний колектив, дуже уважні», — розповідає бабуся пацієнтки Галина Леонідівна. – «Онучка добре перенесла операцію, постійно знаходилася під наглядом лікарів».
Найближчим часом дитина повернеться до повноцінного життя, і зможе в повному обсязі оцінити всі переваги літніх канікул.
Зі складними випадками лікарі Миколаївщини стикаються щодня, долаючи чимало перешкод на шляху одужання пацієнтів, рятують життя, проводять складні, а подекуди унікальні операції. Вони цінують кожну щасливу посмішку врятованих пацієнтів, які знову можуть насолоджуватися життям, бути здоровими, радіти життю.
Надання медичної допомоги населенню Миколаївської області завжди знаходиться на особистому контролі обласної влади та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *