Депутат, которого забросали яйцами и мукой, обратился к губернатору Николаевщины

05 мая 2017, 22:18

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Ранее сообщалось, что 29 апреля на депутата Березанского районного совета было совершено нападение. Сотрудники полиции отреагировали на публикации в СМИ и позвонили депутату. По факту нападения полицейские открыли уголовное дело. Депутат дополнительно подал заявление на имя начальника областного управления полиции и областного прокурора.

Об этом Андрей Гроза написал на своей странице в facebook:

«Я є депутатом Березанської районної ради сьомого скликання та керівником політичної організації «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» в Березанському районі. 28 квітня 2017 року, біля 20-ї години, мені зателефонував голова Березанської РДА Танасов С.І. та запропонував зустрітися 29 квітня 2017 року о 10-й годині в літньому кафе, що розташоване по вулиці Набережній міста Миколаєва. З його слів, необхідно було обговорити питання підготовки узбережжя до курортного сезону.
При розмові були присутні також директор КП ДОЗ «Причорномор”є» та заступник селищного голови с.Коблево по розвитку узбережжя. В ході розмови до Танасова С.І. підійшли та звернулись два учасника АТО (або два чоловіка в камуфляжній формі) і разом з ним відійшли в сторону. Через декілька хвилин до мене звернувся незнайомий мені чоловік та запропонував відійти в інший бік. В цю мить група чоловіків у камуфляжах, зі спини почали кидати в мене яйцями та посипати мукою. Під час вчинення хуліганських дій в мою адресу лунали погрози здоров’ю та розправою. Зазначені дії, у свою чергу, є порушенням ст. 3 Конституції України, що регламентує найвищою соціальною цінністю в Україні життя та здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпеку людини, а також зумовлюють настання кримінальної відповідальності за ст. 125 Кримінального кодексу Україну «Умисне легке тілесне ушкодження», ст. 293 «Групове порушення громадського порядку», ст. 296 «Хуліганство» та ст. 351 «Перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради».
Я маю власну рішучу позицію щодо принципових питань, які стосуються мешканців Березанського району, маю певну репутацію. Був обраний депутатом двічі, саме за мою рішучість та принциповість.
Дії вищевказаних осіб, вчинені проти мене, принизили мою честь та гідність, як людини так і депутата».

Также депутат обратился с открытым письмом к губернатору Николаевской области Алексею Савченко по поводу произошедших  событий.

Депутат обратился к депутатам, и надеется что виновные понесут наказание:

«Прошу депутатов всех уровней, независимо от партийной принадлежности, осудить подобные поступки и сделать все, чтобы в будущем не допустить подобных инцидентов. Мы строим правовое государство с цивилизованными методами высказывать свою позицию, а подобные инциденты отбрасывают нас к хаосу и анархии. Нашей стране нужен мир».


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *