20 февраля в Николаеве состоится фотовыставка, посвященная героям современной истории

19 февраля 2018, 17:32

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

20 лютого 2018 року о 16.00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться презентація фотовиставки «Лицарі новітньої історії». За останні кілька років наша держава перенесла багато важких і водночас значимих подій – Євромайдан, Революцію Гідності, початок війни на Сході України. З’явилась ціла плеяда героїв, вартих того, щоб їх знали і пам’ятали. 20 лютого став днем не тільки пам’яті про самовідданість та жертву Небесної Сотні, але днем загальнонаціональної жалоби за загиблими під час протистояння в Україні.

Фотовиставка «Лицарі новітньої історії» організована  у співпраці з Добровольчим українським корпусом (ДУК). Експозиція з 23 фотографій оповідає про  повсякдення військових у зоні АТО, їхні бойові завдання та друзів, побратимство Збройних Сил України та добровольчих батальйонів. Особливістю світлин є їхня «непостановочність»: усі знімки були зроблені тут і зараз, безпосередньо на полі бою чи під час нетривалого відпочинку. Ви побачите справжні, непідробні емоції тих, хто саме в цю хвилину захищає східні кордони нашої Батьківщини. Окрім цього, гостей презентації очікує знайомство з реальною зброєю, бойовими набоями та фахові коментарі про їхнє призначення.

Презентація виставки перетвориться на справжній літературно-мистецький перфоманс. Гості зустрічі зможуть почути наживо фронтові пісні, поринути в реальність військової доби за допомогою віршів сучасних українських поетів і авторів з передової та неформально поспілкуватись з військовими.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *