В Коблево провели эксперимент

31 июля 2017, 16:45

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Ранее сообщалось, что в Коблево настолько забиты проходы и проезды, что служба МЧС сможет опоздать в случае непредвиденной опасности. Но ГУ ГСЧС в Николаевской области провели рейд, о котором сообщила Иляна Пацюк на своей странице в Фейсбук.

«30 липня рятувальники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, заручившись підтримкою екіпажу патрульної поліції, вирушили до Коблівської зони відпочинку, що на узбережжі Чорного моря в Березанському районі області. Завдання, яке стояло перед співробітниками Служби порятунку, не з простих. Чи є можливість вогнеборцям на пожежному автомобілі швидко дістатись до місця події в курортній зоні? Саме такий практичний експеримент у реальних умовах розпочався недільного ранку.


Перше, з чим довелось стикнутись − це відсутність доступу техніки до самих баз відпочинку. Вузькі проїзди, як приклад: вул. Кишинівська 1а − база відпочинку «Вікторія», проспект Курортний, 21 − база відпочинку «Зв’язківець», проспект Курортний, 43 − база відпочинку «Автомобіліст», проспект Курортний, 1б − BRAZIL-CLUB. Інша проблема — скупчення легкових автомобілів: проспект Курортний, 2/2 − пансіонат «АННСВЕТ», проспект Курортний, 8 − пансіонат «Поліграфіст», проспект Курортний 16а − база відпочинку «Миколаїв», проспект Курортний, 24 − база відпочинку «Сонячна», проспект Курортний 42а − база відпочинку «Колос» − і пошуки об’їзних шляхів не змусили на себе чекати.
Ще одна проблема − це недостатня кількість вододжерел. Тобто для підвозу води необхідно буде залучати додаткову техніку, втрачаючи дорогоцінний час.
У приватних бесідах співрозмовники ви¬знавали, що всі фактори у сукупності заважають швидко дістатись до місця призначення оперативно-рятувальним підрозділам, і пожежникам доведеться прокладати довжелезні рукавні лінії. Це, звісно, втрата дорогоцінного в таких ситуаціях часу і, як результат, значні збитки, що може призвести до травмування або загибелі людей.

Позитивним моментом стало те, що усі учасники дорожнього руху адекватно реагували на звуковий сигнал і звільняли проїжджу частину, даючи змогу проїхати пожежному автомобілю у супроводі екіпажу поліції. Але, як показує багаторічна практика, це не догма, а більше виняток, і подякувати за чемність водіїв, слід саме представникам поліції.
Фахівці ДСНС неодноразово звертали увагу керівників Коблівської сільської ради та власників об’єктів відпочинку на наявні проблеми, наголошуючи на необхідності їх вирішення. Доводили інформацію, про те що шлях для проїзду служб екстреного виклику повинен бути вільним, а транспортні засоби слід паркувати у спеціально відведених місцях − майданчиках, адже йдеться про збереження життя та здоров’я людей, де кожна хвилина може вирішити чиюсь долю».


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *