В Снигиревке прошел Фестиваль дружин юных пожарных

22 марта 2018, 20:59

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

22 березня у Снігурівці стартував перший зональний етап цьогорічного обласного Фестивалю дружин юних пожежних. До заздалегідь визначеного місця прибули команди з Баштанського, Новобузького, Казанківського, Березнегуватського районів. І звісно ж у змаганнях взяли участь господарі —  команда Снігурівського району.

Змагалися учасники у двох конкурсах: «Домашнє завдання», тема якого цього року «Безпечний спосіб життя – дорога у щасливе майбуття» та «Плакат соціальної реклами», який готували напередодні та висвітлювали тему «Прожити одне життя — врятувати тисячі!»  Яскраву художню роботу дітей члени суддівської колегії оцінили так: перше місце посіла команда «ДСНС крапка ДЮП», приймаючої сторони  — м. Снігурівка.

В другому конкурсі, в творчих виступах, учасники намагалися донести до усіх присутніх у залі основні аспекти безпеки життєдіяльності: причини виникнення пожеж, правила безпеки з вибухонебезпечними предметами, поведінка на водних об’єктах та інші

Після останнього виступу настав час підбивати підсумки. Доки судді радилися, місцеві гуртки дитячої творчості дивували своєю майстерністю.

Нарешті результати оголошено: перемогу виборола команда “ДСНС крапка ДЮП” із м. Снігурівка, другу сходинку посіли харизматичні учасники команди “Фенікс” з Казанківщини, і на третій шабель стала команда Новобузьких “Амазонок”.

За влучний гумор, присутні в залі вболівальники та члени суддівської колегії, привітали Березнегуватську команду «Полум’яні серця», за жагу до перемоги — команду «Екстрім» з Баштанщини. Кожній дитині та керівникам команд вручили грамоти, а команда-переможець вже зовсім скоро вийде на сцену аби поборотись за першість на обласному етапі Фестивалю.

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *