В Николаеве на улице 3-й Слободской ликвидировали стихийную торговлю

11 ноября 2017, 14:27

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

09.11.2017 представниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проведено рейд з питання дотримання підприємцями «Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10 та ліквідації стихійної торгівлі на території Центрального району за адресою: пр. Центральний ріг вул. 3-я Слобідська.

Про це повідомляється на сайті Адміністрації Центрального району.

Керуючись ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, п. 12.2.21 «Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10, представниками адміністрації складено 1 адміністративний протокол за порушення п.12.2.21 ст. 152 КУпАП. Порушника запрошено на чергове засідання адміністративної комісії, для прийняття рішення згідно чинного законодавства.Також з власниками та реалізаторами торгівельних об’єктів проведено роз’яснювальну роботу щодо недопущення ними перевищення викладки товару на прилеглій до їх об’єкту території, для збереження вільного руху пішоходів.
Громадяни, які здійснювали торгівлю, попереджені про недопущення торгівлі в невідведених для цього місцях, стихійна торгівля була припинена.

Робота в даному напрямку триває.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *