На Николаевщине острый дефицит врачей

22 апреля 2018, 18:18

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Во время визита в Первомайскую Центральную горбольницу, который состоялся 20 апреля, советник председателя ОГА по гуманитарным вопросам Евгений Шевченко и начальник управления здравоохранения ОГА Павел Георгиев посетили отделение больницы, амбулатории, проверили условия пребывания пациентов, ход и состояние подписания деклараций пациентов с врачами и пообщались с медицинским коллективом учреждения.
Посещая одно из отделений, заглянули они и в палату оказания медицинской помощи бойцам АТО и ветеранам войны. «Здесь созданы прекрасные условия для пребывания пациентов, медицинский персонал заботится о них», — подчеркнул Павел Георгиев.

Особливу увагу також приділено ходу ремонтних робіт в операційній, де найближчим часом буде встановлено сучасну лапораскопічну стійку.

Фото УОЗ ОДА

Візитери мали змогу наочно побачити роботу медиків Первомайської ЦРЛ, спостерігаючи за проведенням процедури зупинки шлунково-кишкової кровотечі за допомогою відеоендоскопічного обладнання.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Обговорюючи нагальні питання, що потребують вирішення, окремо визначено одне з найголовніших на сьогодні – кадровий дефіцит. Особливо це стосується первинної ланки надання медичної допомоги, в якій не вистачає майже 50% від необхідного обсягу сімейних лікарів для належного забезпечення медичною допомогою населення району.
Питання кадрового дефіциту у медицині знаходиться на постійному контролі влади та управління охорони здоров’я УОЗ ОДА. Саме з цього питання Євген Шевченко та Павло Георгієв сьогодні зустрілись з директором Первомайського медичного коледжу Ольгою Присяжнюк, перебуваючи у Первомайському районі з робочим візитом. Вони поспілкувалися зі студентами, дізналися про здобутки закладу.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

«Готувати кадри — сьогодні дуже важлива та відповідальна робота, бо це майбутня надія медичної галузі», — зазначив Євген Шевченко.

Фото УОЗ ОДА

 

Управление охраны здоровья Николаевской ОГА


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *