31 жовтня в області стартує інформаційно-роз’яснювальна кампанія стосовно оформлення субсидій

30 октября 2018, 19:21

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

За дорученням голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка з завтрашнього дня в області стартує інформаційно-роз’яснювальна кампанія стосовно подальшого оформлення субсидій.

Так, упродовж наступних десяти днів у спеціально встановлених в містах і районах області інформаційних наметах місцеві жителі зможуть поспілкуватись з працівниками служб соцзахисту, відділів по роботі зі зверненнями громадян та інших профільних підрозділів місцевих органів влади.

«Повністю підтримуючи позицію Президента України Петра Порошенка з приводу того, що в жодному разі не можна, щоб людині було відмовлено у отриманні субсидії, особливо, коли вона має законне право на це, Миколаївська ОДА запускає роз’яснювальну кампанію. Кожен хто має питання і потребує допомоги з цього приводу – отримає її. Співробітники профільних управлінь і департаментів нададуть компетентні відповіді на всі питання», — зазначає голова Миколаївської ОДА.

За інформацією департаменту соціального захисту Миколаївської ОДА, перший намет буде встановлено вже завтра о дев’ятій ранку.

«Протягом наступних 10 днів у кожному місті і районному центрі Миколаївщини з 9-ї години ранку працюватимуть спеціально встановлені намети, де люди зможуть отримати фахову консультацію стосовно оформлення субсидій. Окрім цього працівники місцевих органів влади зберуть проблемні питання, з якими стикаються наші громадяни на шляху оформлення чи нарахування субсидій – адже бувають різні випадки. Потім цю інформацію пропрацюють та узагальнять профільні структурні підрозділи  облдержадміністрації,  і передадуть ці пропозиції щодо вдосконалення соціального захисту до центральних органів влади. Ми маємо надію, що отримаємо зворотній зв’язок як від жителів області, так і від Києва», — зазначають в департаменті соціального захисту Миколаївської ОДА.

Звертаємо увагу, що відповідний намет у Миколаєві буде встановлений біля обласної державної адміністрації.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *