Миколаївські ОТГ вчилися писати проекти на фінансування ДФРР

22 марта 2019, 19:54

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

21-22 березня на базі Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відбувся дводенний семінар за участі представників ОТГ та виконавчого директора Агенції розвитку громад Буковини Нелі Малько, присвячений вивченням особливостей отримання фінансування з Державного фонду регіонального розвитку.

«Будь-які конкурси мають свої «правила гри» — мету, ціль, тематичні напрямки, аплікаційну форму та вимоги до неї, терміни подачі тощо. І якщо грати за іншими правилами, то подана заявка просто не бере участі у конкурсі» — коментує Неля Малько, виконавчий директор Агенції розвитку громад Буковини.

Головна мета семінару — навчатися правильно готувати проектні заявки на отримання фінансування від Державного фонду регіонального розвитку, щоб ці заявки повністю відповідали всім встановленим нормам.

«Наші громади вже мають досвід написання проектних заявок на конкурси різних напрямків, проте можливість отримати нові знання та систематизувати вже наявні, тим більше з вуст визнаного в масштабах всієї України експерта, — це можливість, яку не можна втратити» — додав Микола Дурман, радник з питань регіонального розвитку Миколаївського ЦРМС.

Сподіваємося, після цієї зустрічі громади почнуть активніше подавати проекти на фінансування Державного фонду регіонального розвитку та зможуть залучити додаткові кошти для розвитку на місця.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *