На Николаевщине за месяц таможенные правила нарушили на 14,1 миллиона гривен

09 февраля 2019, 16:34

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

З метою недопущення ухилення від сплати митних платежів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності, максимального використання можливих резервів для виконання планових завдань щодо забезпечення надходжень до бюджету, Миколаївською митницею ДФС проводиться комплекс заходів з посилення контролю за незаконним переміщенням товарів через митний кордон України.

Так, протягом січня 2019 року фахівцями Миколаївської митниці ДФС складено 23 протоколи про порушення митних правил  на загальну суму майже 14,1 млн. гривень.

Як повідомив начальник Миколаївської митниці ДФС Роман Кріль, найпоширенішими випадками митних правопорушень у січні 2019 року були порушення, пов’язані з недотримання вимог Митного кодексу України у частині недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України на суднах закордонного плавання (промислові товари, валютні цінності). За вказаний період за скоєння таких правопорушень працівниками митниці складено 14 справ про порушення митних правил на суму 344,5 тис. гривень.

Всього, у січні 2019 року за результатами правоохоронної діяльності, Миколаївською митницею ДФС до Державного бюджету України перераховано 627,8 тис. грн, у т. ч. 8500 грн – за рахунок штрафів, застосованих митницею, 444,6 тис. грн. – за рахунок штрафів, застосованих судом, 175,04 тис. грн – за рахунок конфіскації вартості предметів порушення митних правил.

Крім того, за словами Романа Кріля, протягом січня 2019 року митницею виявлено 4 факти незаконного переміщення наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів. Також до правоохоронних органів України направлено 3 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочинів, відповідальність за які передбачено ч.4 ст.358 Кримінального кодексу України (використання підробленого документу) та ч.2 ст.305 Кримінального кодексу України (контрабанда наркотичних засобів).

Головне управління ДФС у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *