За незаконную продажу подакцизных товаров жителя Николаевщины отправили за решетку

20 февраля 2019, 19:34

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Головним управлінням ДФС у Миколаївській області вживаються заходи щодо виявлення, ефективного розслідування злочинів, вчинених порушниками податкового законодавства, які призводять до значних втрат бюджету.

Так, завдяки діям співробітників податковї міліції Головного управління ДФС у Миколаївській області мешканця Миколаївської області визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст. 199 та ч.1 ст. 204 Кримінального Кодексу України. До правопуршника застосовано відповідальність у вигляді 3 років позбавлення волі з конфіскацією та знищенням речових доказів.

Додатково повідомляємо, що раніше у рамках проведення операції «Акциз» було встановлено, що мешканець м. Миколаєва налагодив у власному домоволодінні та гаражному приміщенні підпільне виробництво фальсифікованих алкогольних напоїв. Незаконно виготовлену продукцію та тютюнові вироби з підробленими марками акцизного податку України він збував по території всієї України через мережу Інтернет.

Загалом протягом 2017 року фігурантом було продано фальсифіковану підакцизну продукцію на суму 2 млн. гривень.

За результатами проведених заходів податковою міліцією було вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів та обладнання на суму майже на 1 млн.гривень.

Головне управління ДФС у Миколаївській області продовжує проводити комплекс заходів щодо викриття фактів незаконного обігу та реалізації підакцизних товарів, а також притягнення винних осіб до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Головне управління ДФС у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *